PAVASARIO ŠURMULYS (2024-03-07)

Vos tik pasirodo pirmieji pavasario ženklai, visi laukia Kaziuko mugės. Kas norėdami kokį dirbinį įsigyti, kas skanių raguolių paragauti, o kas tiesiog smagiai pasibūti.

„Žiburio“ mokykloje kovo 4 dieną mokyklos bendruomenė ir svečiai turėjo nuostabią galimybę prisiliesti prie dar viduramžiais pradėtos kurti Kaziuko mugės legendos. Susirinkusius pasveikino Kaziukas ir Kazytė ( Miglė ir Egidijus), o 3b klasės mokiniai į mugę susirinkusius palydėjo smagia lietuvių liaudies daina.

Visi nuskubėjo prie stalų, kurie linko nuo gausių rankų darbo prekių: papuošalų, net verbų, įvairaus skonio skanumynų: keksiukų, vaflių, sausainių, suvertų saldumynų. Šventinėje prekyboje atsiskleidė ne tik mokinių, bet mamyčių, močiučių verslumo savybės – kūrybiškumas, iniciatyvumas.

Šių metų Kaziuko mugė nuskambėjo smagia pavasarine gaida, lydima geros nuotaikos, šventinio šurmulio ir žavesio!