VISAGINO POLICIJOS KOMISARIATO INFORMACIJA (2018-12-10)

Gerbiami tėveliai, Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato pareigūnai pastebi, kad vaikai ir paaugliai pažeidinėja kelių eismo taisykles, t. y. pereina kelią neleistinoje vietoje, ne visada su savimi turi atšvaitus ar šviesą atspindintį elementą, eidami per kelią naudojasi mobiliojo ryšio priemonėmis.

 Plačiau...

Debatų turnyras (2018-12-10)

2018 m. lapkričio 17 d. Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko šalies pradedančiųjų debatų turnyras, kuriame dalyvavo 47 komandos iš 24 Lietuvos gimnazijų, tarp jų vienintelė pagrindinė mokykla – Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla. Debatų turnyro tema gana sudėtinga - „Plėtra į Rytus turėtų tapti strateginiu ES prioritetu“.

 Plačiau...

Teisinių žinių konkursas "Teisė žinoti" (2018-12-10)

Šių metų lapkričio 14 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo teisinių žinių konkurse „Teisė žinoti“, kurį organizavo Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnai. Renginys buvo skirtas Pasaulinei jaunimo dienai paminėti. Dalyvauti šiame konkurse ruošėsi mokyklos dešimtokai: jie nagrinėjo teisinę informaciją, domėjosi rekomenduojamais žinoti įstatymais – susipažino su daugeliu naujų, svarbių dalykų.

 Plačiau...

V. Mačernis. Rudeniniai skaitymai (2018-11-13)

Tęsdami ilgametę tradiciją prieš Vėlines prisiminti į amžinybę iškeliavusius ,,Žiburio“ bendruomenės narius, penktadienio popietę žiburiečiai rinkosi miesto Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Šįmet pamąstyti apie nenumaldomą laiko tėkmę ir gyvenimo kelionę skatino mokyklos dešimtokų skaitomi Vytauto Mačernio sonetai ir Ugnės Alėjūnaitės atliekamos dainos.

 Plačiau...

Tarptautinio Erasmus+ projekto ,,European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ dalyviai Lietuvoje (2018-10-15)

Rugsėjo 24-28 dienomis Lietuvoje vyko tarptautinio Erasmus+ projekto ,,European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ susitikimas. Projekto veiklos vyko Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje. Didžiausias dėmesys  buvo skiriamas metodų, ugdančių mokinių vertybines nuostatas, pristatymui  ir praktiniam taikymui. 

 Plačiau...

Saugaus eismo pamokėlės (2018-10-01)

Gatvėmis nuolat lekia automobiliai, o šaligatviais skuba pėstieji. Gatvė – tai vieta, kurioje daugelis vaikų patiria traumas ar net žūva. Taigi vaikams ypatingai svarbu gerai išmokti taisykles, reguliuojančias žmonių ir automobilių eismą, išmokti vertinti situaciją kelyje.

 

 Plačiau...

Kviečiame! (2018-08-31)

„Žiburio“ pagrindinė mokykla kviečia visą savo bendruomenę į Mokslo ir žinių šventę, kuri vyks rugsėjo 3 d. 12.00 val. mokyklos kieme.

 Plačiau...

SVARBI INFORMACIJA TĖVELIAMS DĖL VAIKO SVEIKATOS PAŽYMĖJIMO (2018-08-20)

Įstatymas įpareigoja tėvus kasmet iki rugsėjo 15 dienos pasirūpinti profilaktiniu vaiko iki 18 metų sveikatos patikrinimu. Vasara – atostogų metas, todėl dauguma šia prievole susirūpina mokslo metų pradžioje. Norint išvengti spūsčių prie gydytojų kabinetų, rekomenduojame vaiko sveikatos pažymėjimais pasirūpinti dar neprasidėjus naujiems mokslo metams.

 Plačiau...

Dovanų - kelionė (2018-07-13)

Sėkmingais mokslo metais kai kurie žiburiukai galėjo džiaugtis net ir nuskambėjus paskutiniam skambučiui – olimpiadų, konkursų nugalėtojams Visagino savivaldybė dovanojo kelionę. Ekskursijos objektu tapo Kaunas, į kurį birželio 26 d. ir patraukė ,,Žiburio” geriausieji.

 Plačiau...

„Žiburio“ mokykla laukia savo mokinių! (2018-07-05)

Šiais metais pagal mokymosi rezultatus mokykla respublikoje užima II vietą tarp pagrindinių mokyklų.

Tikimės, kad geri mūsų mokyklos rezultatai lems Jūsų apsisprendimą renkantis mokyklą!

 Plačiau...

Paskutinis skambutis (2018-06-25)

Šių metų birželio 1 dieną „Žiburio“ dešimtokams nuskambėjo paskutinis skambutis. Gero kelio jiems linkėjo mūsų savivaldybės merė D. Štraupaitė, mokyklos direktorė O. Černis, mokytojai ir mokinių tėveliai.

 Plačiau...

VISAGINO ŽIBURIEČIAI – KONKURSO „LIETUVOS VAIKŲ BALSAS“ NUGALĖTOJAI! (2018-06-25)

Sveikiname vaikų pranešimų konkurso „Lietuvos vaikų balsas“ nugalėtojus – „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 2a klasės mokinius – Ugnę Makūnaitę, laimėjusią I vietą, ir Sergejų Gončarovą, laimėjusį II vietą.

 Plačiau...

Pasaulinė diena be tabako (2018-06-25)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai kiekvienais metais gegužės mėnesį mini Pasaulinę dieną be tabako. Jos metu atkreipiamas bendruomenės dėmesys į rūkymo žalą sveikatai bei kitas su tabako ir tabako gaminių vartojimu susijusias rizikas. Ypač didelis dėmesys atkreiptas į šiuo metu tarp jaunimo itin paplitusių elektroninių cigarečių žalą.

 Plačiau...

Be smurto prieš vaikus (2018-06-25)

Norėtųsi, kad kiekvienas žmogus galėtų pasakyti: ,,Aš turėjau laimingą vaikystę. Saugią, nerūpestingą, dvelkiančią pasitikėjimu ir meile vaikystę.“ Deja, realybėje ne visi vaikai patiria besąlygišką tėvų meilę, o nepelnytos bausmės sukelia liūdesį, nepasitikėjimą, baimę, žlugdo besiformuojančią asmenybę. Kai pažeidžiamos vaiko teisės, kai veiksmais ar žodžiais vaikui sukeliamas fizinis ar dvasinis skausmas, žalojama jo fizinė ir psichinė sveikata, galima teigti, kad susiduriame su smurtu prieš vaikus.

 Plačiau...

Šeimos šventei nuaidėjus (2018-06-05)

Šįmet, tęsdami daugiametę tradiciją, žiburiečiai – mokiniai, jų tėveliai, seneliai ir mokytojai – rinkosi į dvi jaukias popietes. Gegužės 17 d. savo artimuosius kvietė 1-4 klasių mokiniai, o gegužės 23 d. jaukiai su šeimos nariais laiką mokykloje leido 5-10 klasių žiburiečiai. Susimąstyti esminiais šeimos ir žmogaus gyvenimo klausimais šįkart kvietė moksleivių lūpomis tariami Bruno Ferrero žodžiai. 

 Plačiau...

Geriausių Visagino mokinių apdovanojimai (2018-05-15)

Gegužės 10 d. mieste vyko kasmetinis Visagino savivaldybės geriausių mokinių apdovanojimo renginys. Džiugu, kad vienas iš 10 nominantų yra mūsų mokyklos 9a klasės mokinys Liutauras Mazūra.

Liutauras apdovanotas už puikius mokymosi rezutatus, aktyvų dalyvavimą projektinėse, pilietinėse veiklose, mokinių savivaldoje, taip pat už atstovavimą mokyklai sporto renginiuose. Be to, 2017 metais mokinys tapo Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamino I vietos nugalėtoju 8-10 klasių mokinių grupėje.

 Plačiau...

Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ dalyvių kelionė į Slovakiją (2018-04-16)

Šių metų vasario 25 – kovo 3 dienomis dalyvavome Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ veiklose Slovakijoje. Levicės mieste mus pasitiko projekto partneriai ir apgyvendino šeimose. Buvo smagu, nes šeimos priėmė labai šiltai ir visą kelionės laiką jautėme jų palaikymą ir nuoširdų rūpestį. Būtent dėl šių priežasčių visos buvusios baimės, jog reikės bendrauti anglų kalba, išsisklaidė. Atėjus išvykos dienai, tikrai netrūko nuoširdžių išsiskyrimo ašarų, linkėjimų ir pasižadėjimo bendrauti.

 Plačiau...

Gerbiami mokinių tėveliai, darbuotojai, mūsų bičiuliai (2018-04-16)

kiekvienais metais džiaugiamės, kad esate aktyvūs mūsų mokyklos bendruomenės nariai, rėmėjai, kad Jums rūpi mokinių, klasės, visos mokyklos reikalai.

Esame dėkingi už supratingumą, geranorišką bendradarbiavimą ir nuoširdų norą padėti kurti vaikams jaukesnę, saugesnę ir modernesnę mokymosi aplinką.

Paraginkite tai padaryti savo draugus bei pažįstamus.

2 proc. GPM pervedimas mokyklai užtruks tik kelias minutes, kol užpildysite anketą, tačiau rezultatas bus reikšmingas, o Jūsų pajamos nuo to nepasikeis.

 Plačiau...

Jaukios ir šiltos pavasario šventės! (2018-04-09)

Su pavasario vėju atėjo ir šviesiausia pavasario šventė - šv. Velykos. Ta proga ,,Žiburio“ mokyklos 3a klasės mokiniai padovanojo koncertą Visagino socialinių paslaugų centro socialinės globos skyriuje gyvenantiems senyvo amžiaus žmonėms. Žiburiečiai senolius džiugino tautiniais šokiais, dainomis ir eilėraščiais bei padovanojo antrokėlių pagamintus velykinius atvirukus. Mokiniai linkėjo  šviesaus ir prasmingo šv. Velykų ryto, vilties, ramybės ir dvasios harmonijos.

 Plačiau...

KAZIUKO mugės šurmulys (2018-03-28)

Šįmet tradiciškai ,,Žiburio“ mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Šiek tiek vėliau nei įprastai, bet jokiu būdu ne pamiršta ji vėl priminė tą jaudulį, kuris džiugina, kai paties rankomis padarytą daiktą pirkėjas giria ir perka. 

 Plačiau...

Socialinė akcija „Maisto bankas“ (2018-03-28)

Gerų darbų darymas nereikalauja daug pinigų ar pastangų, bet praskaidrina dieną ne tik tam, dėl kurio tai daroma, bet ir tam, kuris tai daro. Net niūriausia  diena gali pasirodyti ne tokia beprasmiška, kai atsiranda viltis, kad gali nutikti kažkas gero ir gražaus. Štai ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai 2018 metų kovo 23-24 dienomis dalyvavo socialinėje akcijoje „Maisto bankas“.

 Plačiau...

Veiksmo savaitė „Gyvenkime draugiškai“ (2018-03-28)

Šių metų kovo 19-23 dienomis, kaip ir visose Lietuvos mokyklose, Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo paminėta veiksmo savaitė be patyčių. Bendru mokinių sutarimu šią savaitę pavadinome „Gyvenkime draugiškai“.  Skatindami draugystę kaip galingą priemonę  prieš patyčias, mažieji pirmokai augino „Gražių žodžių pieveles“ ir diskutavo su mokytojais apie tai,  kokie žodžiai šildo ir kodėl kai kurie jų  skaudina. 

 Plačiau...

Laisvės įkvėpti (2018-03-28)

Kovo 6 dieną Draugystės mokyklos sporto salė, kurioje sportuoja ir ,,Žiburio“ mokyklos mokiniai, skambėjo nuo pergalės ir palaikymo šūksnių. Čia tą vakarą susirinko nemažas būrys ,,Žiburio“ mokyklos mokinių su tėveliais, mamytėmis, broliais ar sesutėmis. Visi jie dalyvavo šeimų sporto šventėje LAISVĖS ĮKVĖPTI. 

 Plačiau...

Po Lietuvos vėliava (2018-03-19)

Kovo 7 dieną „Žiburio“ pagrindinės mokyklos sporto salė griaudėjo nuo žygio dainų ir skanduočių. Vyko rikiuotės konkursas „Po Lietuvos vėliava“, skirtas Lietuvos šimtmečiui paminėti. Nuotraukos fotogalerijoje.

 Plačiau...

Varžytuvės akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti (2018-03-19)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos komanda Utenos Aukštakalnio progimnazijoje dalyvavo 19-tose komandinėse varžytuvėse akademiko Vytauto Statulevičiaus taurei laimėti.

 Plačiau...

Istorijos protmūšis (2018-03-19)

Kovo 7 d. Draugystės progimnazijoje mūsų mokyklos 7-8 klasių mokiniai varžėsi istorijos protmūšio 1-ame ture. Sveikiname 8a klasės ,,Varliukus žiburiukus" su I vieta ir 7a klasės ,,Žiburiečius" su III vieta!

 Plačiau...

E-viktorina (2018-03-19)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla įtraukė miesto mokyklas į „Erasmus+“ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ veiklų įgyvendinimą. Vasario 28 dieną ,,Atgimimo" gimnazijoje 9-10 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje. E-viktorina buvo skirta susirungti žiniomis apie įžymias Europos vietas, žmones, muziką. Mūsų devintokai užėmė trečiąją, o dešimtokai šeštąją vietas.

 Plačiau...

ŠIMTADIENIS (2018-03-18)

Atrodo – paprastas žodis, sudėtas iš vienuolikos raidžių, bet kiekviena iš jų reiškia daugybę jausmų ir darbų.

 Plačiau...

DIDELI MAŽI EKRANAI (2018-03-18)

Šiais mokslo metais ,,Žiburio“ mokyklos devintokai dalyvauja Britų tarybos, Lietuvos kultūros tarybos, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos, ,,Meno avilio“ ir Ugdymo plėtotės centro parengtame projekte DIDELI MAŽI EKRANAI. MEDIJŲ RAŠTINGUMAS LIETUVOS MOKYKLOSE. Šio projekto tikslas padėti jaunam žmogui kuo geriau suprasti įvairių informacijos formų kalbą, padėti nepasiklysti šiandienėje vaizdų gausoje ir mokyti pastebėti tai, kas yra vertinga. 

 Plačiau...

Konkursas DIKTANTAS 2018 (2018-03-13)

Kovo 6 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko Visagino savivaldybės mokyklų lietuvių dėstomąja kalba 5-8 klasių mokinių konkursas  ,,DIKTANTAS  2018“.

 Plačiau...

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui (2018-03-12)

Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga visi kaip įmanydami stengės išpuošti mokyklos erdves. Mokyklos langai pražydo trispalvėmis gėlėmis. Koridoriuje puikavosi paroda „Lietuvos pilys“, kurią parengė mokiniai ir jų tėveliai.  Nepaprastai gražiais vaizdais akį traukė žiburiečių parengta fotografijų paroda „Su Lietuva per laiką“. Pradinukai savo erdves išpuošė piešiniais. Vyko ir jų eilėraščių konkursas.

 Plačiau...

Išvyka į Vilnių (2018-03-12)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės  mokyklos  9 – 10 klasių mokiniai vasario 9 dieną vyko į veiklinančią karjerai ir edukacinę  išvyką į  Vilnių.

 Plačiau...

Erasmus+ projekte „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ ugdomos ES vertybės (2018-01-31)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla dalyvaudama Erasmus+ projekte „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ įvairių veiklų metu ugdo Europos Sąjungos vertybes.

 Plačiau...

Meninio skaitymo konkursas mokykloje (2018-01-25)

Sausio 16 d. mokykloje vyko Meninio skaitymo konkursas. Sveikiname nugalėtojus, kurie sausio 28 d. atstovaus mūsų mokyklai Meninio skaitymo konkurso miesto etape:

 Plačiau...

Gerumo dienos (2018-01-10)

Kaip ir kasmet prieš šventes mokykloje pakvipo meduoliais. Šiais metais mokyklos bendruomenė nutarė  pasveikinti Visagino socialinių paslaugų centro globos skyriaus gyventojus. Mokyklos penktokai aplankė vaikščioti negalinčius senelius, padovanojo šventinį koncertą ir nuo visų mokyklos mokinių įteikė saldžias kalėdines dovanėles. Mažieji palinkėjo seneliams sveikatos, gražių kalėdinių akimirkų, vilties ir artimųjų šilumos. O švelnių kalėdinių jausmų ir noro padėti vedina bendruomenė aktyviai dalyvavo Gerumo akcijoje:  aukojo maistą gyvūnų prieglaudos „Padėk man“ augintiniams.

 Plačiau...

Antikorupcijos dienos paminėjimas (2018-01-10)

Gruodžio mėnesį Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai paminėjo Tarptautinę antikorupcijos dieną. Mokiniai kartu su mokytojais diskutavo šia aktualia tema ir svarstė, ką jie gali padaryti, kad korupcijos Lietuvoje būtų mažiau. Pokalbių  metu mokiniams buvo formuojamos nuostatos, kad gyvenime visko reikia siekti dorai,  neskriaudžiant kitų žmonių.

 Plačiau...

Miškininko specialybė – iš pašaukimo (2017-12-15)

Šių metų gruodžio 5 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko neeilinės pamokos. Mokykloje nebe pirmus metus organizuojama „Karjeros diena“, kai pas mokinius atvykę įvairių sričių specialistai  pristato savo darbo specifiką ir papasakoja  apie savos profesijos subtilybes. Šiandien moksleiviams apie nelengvą miškininko profesiją paskaitą skaitė Smalvų girininkijos girininko pavaduotoja Svajūnė Ilčiukienė ir Salako girininkijos girininko pavaduotojas Mindaugas Ilčiukas.

 Plačiau...

Paminėta Geltonojo kaspino diena (2017-12-06)

Lapkričio mėnesį Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo paminėta Geltonojo kaspino diena. Jaunieji policijos rėmėjai leido laiką su pradinių klasių mokiniais: žaidė įvairius žaidimus, mokė juos bendrauti draugiškai, nesivelti į konfliktus, pasakojo apie smurtą ir jo pasekmes. 

 Plačiau...

Šviesoforo pamokėlė (2017-11-26)

Ruduo jau įsibėgėja, dienos  trumpėja, o rytai tamsūs, todėl verta pasirūpinti, kad mokiniai saugiai pasiektų mokyklą. Mokyklos trečiokai išklausė „Šviesoforo pamokėlę“ ir piešiniuose pavaizdavo savo kelią į mokyklą. Mažieji kruopščiai piešė pėsčiųjų perėjas, atšvaitus dėvinčius žmones, dalijosi savo ir draugų patirtimi, davė patarimus bendraklasiams. Mokyklos jaunieji policijos rėmėjai įvertino mokinių darbą, padėkojo už sąmoningumą ir įteikė prizų.

 Plačiau...

Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ (2017-11-20)

Spalio 12–17 dienomis Visagino ,,Žiburio" pagrindinės mokyklos tarptautinio Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ dalyvių grupė viešėjo Bulgarijoje. Bulgarijos sostinėje Sofijoje, vienoje iš privačių mokyklų, vyko projekto veiklos. Projekto dalyviai iš įvairių Europos šalių pristatė savo šalį, miestą bei savo šalies istorines asmenybes.

 Plačiau...

Projekto ,,Pažink valstybę“ veiklos Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje (2017-11-20)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla yra viena iš 60 Lietuvos mokyklų, pakviestų dalyvauti ŠMM, UPC ir Valstybės pažinimo centro vykdomame respublikiniame projekte ,,Pažink valstybę“. Visą spalio mėnesį vyresniųjų klasių mokiniai nagrinėjo gautą teisingumo sritį: susipažino su teisingumą vykdančiomis institucijomis mūsų mieste, išsiaiškino jų funkcijas. Čia iškilo ir problemų, nes mokiniai nežinojo apie dalies teisingumą vykdančių institucijų egzistavimą  (prokuratūra, Valstybės saugumo departamento teritorinis padalinys). 

 Plačiau...

Tamsoj žvakučių jūra... (2017-11-09)

Spalio 27 dienos popietę Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė susirinko miesto Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje drauge prisiminti išėjusiųjų Anapilin žiburiečių.

 Plačiau...

Jaunieji angelai sargai (2017-11-09)

Vykdant prevencinį projektą „Jaunieji angelai sargai“, 2017 m. spalio 25 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos jaunieji policijos rėmėjai vyko į pažintinę ekskursiją, kurios metu aplankė Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą , Kinologijos valdybą ir Raitąjį būrį.  Mokiniai sužinojo daug naudingos informacijos, įgijo teisinių žinių, turėjo galimybę  pabendrauti su raitosios policijos pareigūnais, kurie tvarką prižiūri raiti.

 Plačiau...

Konstitucijos egzamino nugalėtojus apdovanojo Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė (2017-11-02)

Iš tikrųjų be galo džiaugiuosi, kad antrą kartą pavyksta patekti tarp geriausių Konstitucijos žinovų. Man tai yra didelė garbė. Troškimas, tikėjimas, artimų žmonių palaikymas, atkaklumas ir didelis darbas, mokantis pagrindinį šalies įstatymą, tapo mano sėkmės priežastimis. 

 Plačiau...

Maisto bankas (2017-10-26)

Mūsų mokyklos 8-10 klasių mokiniai kartu su Visagino neįgaliųjų draugija dalyvavo „Maisto banko“ akcijoje. Kaip ir kiekvieną rudenį akcijos metu savanoriai pasitiko pirkėjus dalindami skrajutes ir prašydami paaukoti ilgai negendančių maisto produktų. Nuveiktas didelis darbas – ačiū geradariams.

 Plačiau...

Pakalnučių metai (2017-10-17)

Taip vadinosi rugsėjo 28 dieną stebėtas „Knygos teatro“ spektaklis, pastatytas pagal Lietuvos nacionalinės meno ir kultūros premijos laureatės, dramaturgės, prozininkės, eseistės bei poetės Jurgos Ivanauskaitės noveles „Labai nemalonus atsitikimas“ ir „Pasiaiškinimas“. Tai debiutinio rašytojos novelių rinkinio „Pakalnučių metai“ tekstai.

 Plačiau...

Europos kalbų diena (2017-10-09)

Europos kalbų diena, minima rugsėjo 26 dieną, neaplenkė ir ,,Žiburio“ mokyklos. Mokiniai, dalyvaudami netradicinėse pamokose, linksmai leisdami laiką, visą dieną gilino žinias mokydamiesi kitų kalbų, analizuodami skirtingų kultūrų ypatybes. Pamokos vyko kitaip, nei įprasta. Per lietuvių kalbos pamoką mokiniai išmoko nemažai latvių kalbos žodžių, per muziką dainavo latvių bei italų dainas, per kūno kultūrą žaidė įvairių šalių tradicinius žaidimus, per matematiką dalyvavo lenkų kalbos viktorinoje ir net kūrė eilėraščius šia kalba, pagal rusų tautos tradicijas gerdami arbatėlę mokiniai susipažino su vaistinių augalų nauda. Integruotos įvairių dalykų pamokos skatino pagarbą kitų tautų kalboms bei jų kultūrų ypatumams.

 Plačiau...

Šiltos akimirkos šaltoko rudens (2017-10-09)

Jau pirmosiomis rugsėjo dienomis „Žiburio“ mokyklos bendruomenė džiaugėsi 10a klasės mokinės Simonos Semionovos tapybos paveikslais.

Simona Semionova piešti pradėjo prieš trejus metus. Vienerius iš jų mokėsi Visagino kūrybos namų dailės būrelyje. Šiais metais Simona piešia jau savarankiškai.

Mergina labai mėgsta tapyti miesto, gamtos temomis. Yra sukūrusi portretų ir abstrakcijų. Simona ir savo ateitį įsivaizduoja su teptuku  rankoje – žada rinktis dailininko kelią.

 Plačiau...

Lietuvoje lankysis legendinės JAV krepšinio virtuozų komandos “Harlem Globetrotters” nariai  (2017-09-17)

Rugsėjo 20-24 dienomis Lietuvoje lankysis krepšinio cirku vadinamo „Harlem Globetrotter“ kolektyvo nariai “Buckets” Blake ir “Ace” Jackson (biografijos pridedamos). Beveik šimtą metų gyvuojanti „Harlem Globetrotter“ kompanija, dar žinoma kaip Geros Valios Ambasadoriai, apkeliavo daugiau nei 120-yje šalių, o jų rungtynes matė bent 125 milijonai žmonių. Vizito Lietuvoje metu JAV sportininkai pademonstruos savo krepšinio įgūdžių meistriškumą, persipinantį su humoro ir pramoginiais elementais.

 Plačiau...

KVIEČIAME!  (2017-08-30)

 Plačiau...

KONFERENCIJA ,,EMOCINIO INTELEKTO UGDYMAS“ (2017-08-30)

Birželio 7 d. ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko Panevėžio ir Utenos apskričių besimokančių tinklų mokyklų konferencija ,,Emocinio intelekto ugdymas“, kurioje dalyvavo Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos, Zarasų rajono Salako pagrindinės mokyklos, Utenos Rapolo Šaltenio progimnazijos, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Saulutė“, Kupiškio Povilo Matulionio progimnazijos, Utenos vaikų lopšelio-darželio „Gandrelis“ pedagogų komandos.

 Plačiau...

Legendų takais (2017-08-30)

,,Žiburio" pagrindinės mokyklos mokiniai mokslo metų pabaigą įprasmino puikia išvyka į Palangą, Juodkrantę ir Nidą. Ši išvyka - tai tarptautinio Erasmus+ projekto „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ viena iš veiklų, kurios metu mokiniai susipažino su Lietuvos pajūrio regiono legendomis ir mitais.

 Plačiau...

Draugiškos sporto varžybos (2017-08-30)

Šių metų gegužės 23 d. į svečius pas žiburiečius atvyko Visagino socialinių paslaugų centro gyventojai. Mokyklos sporto aikštelėje buvo organizuotos smiginio ir stalo teniso varžybos. Mokiniai mielai bendravo su negalią turinčiais žmonėmis, aktyviai dalyvavo sportinėse rungtyse. Laikas prabėgo nepastebimai.

 Plačiau...

Pamoka kitaip (2017-08-30)

„Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė Loreta Čižienė kartu su Č. Sasnausko menų mokyklos mokytoja metodininke Nina Bacienė, projekto „Įžymių lietuvių kompozitorių kūryba“ autore, gegužės 11 d. surengė integruotą muzikos-dailės pamoką „Šiuolaikinių lietuvių kompozitorių kūriniai vaikams“, kurioje dalyvavo šių mokyklų mokiniai ir mokytojai.

 Plačiau...

Dalyvaujame Erasmus+ projekte „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“ (2017-05-11)

Nuo 2016m. rugsėjo Visagino ,,Žiburio" pagrindinė mokykla dalyvauja tarptautiniame  Erasmus+ projekte „European Rainbow. The Guide to teach European Citizenship“   ir vykdo projekte numatytas veiklas. Šių metų kovo 18-24 dienomis Italijoje, Sulmonos mieste, vyko vienas iš projekto susitikimų. Šis miestas ypatingas, nes jame gimė Ovidijus - vienas garsiausių romėnų poetų. 

 Plačiau...

Jaunųjų policijos rėmėjų veiklos pristatymas (2017-05-11)

Šių metų gegužės 2 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje jaunieji policijos rėmėjai Utenos apskrities VPK Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnėms Onutei Pernavienei ir Oksanai Rožkovai pristatė 2016–2017 m. m. veiklą. Mokiniai išsamiai papasakojo apie vykdytas veiklas, jų pasiekimus ir trūkumus, aptarė gegužės mėnesio veiklos planą. 

 Plačiau...

Maisto bankas (2017-05-11)

Šių metų balandžio 7-8 dienomis Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokiniai dalyvavo velykinėje „Maisto banko“ akcijoje, kurią organizavo Visagino neįgaliųjų draugija. Surengti Velykų šventę namuose yra nemenkas iššūkis mažas pajamas gaunančioms, vaikus auginančioms šeimoms, todėl mokiniai džiaugiasi galėdami prisidėti prie šios akcijos ir padėti kovoje su skurdu. Akcijos metu mokiniai demonstravo darbštumą, mandagų elgesį, pagarbą suaugusiesiems.

 Plačiau...

PRADINUKŲ NAUJIENOS (2017-05-11)

Balandžio 6-ąją - Saugaus eismo dieną, Visagino ,,Žiburio" pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokinių piešinių parodoje-diskusijoje ,,Mes už saugų eismą", lankėsi Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė ir tyrėja Oksana Rožkova.

 Plačiau...

Konkursas „Teisė žinoti“ (2017-05-10)

Balandžio 4 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 8-10 klasių mokinių komanda dalyvavo teisinių žinių konkurse „Teisė žinoti“. Visagino mokyklų mokiniai varžėsi „Atgimimo“ gimnazijoje. Konkursu siekiama ugdyti mokinių teisinį sąmoningumą, supratimą apie teisinę sistemą, skatinti jaunimo pilietiškumą, atsakomybės jausmą, ugdyti mokinių kūrybinius gebėjimus, mokyti jaunus žmones tinkamai reaguoti į neigiamus reiškinius savo aplinkoje. 

 Plačiau...

Veiksmo savaitė „Nelauk kol sunkumai užaugs“ (2017-04-04)

Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė aktyviai paminėjo „Savaitę be patyčių“. Šį laikotarpį organizuoti įvairūs renginiai: „Dovanoju gražų žodį bendraklasiui“, praktiniai užsiėmimai „Pikti žodžiai skaudina“ , „Nelauk kol sunkumai užaugs“ , linksmoji karaokė pertraukų metu. Mokykloje atliktas tyrimas netinkamo bendravimo mastui nustatyti. Jo duomenys buvo naudojami ruošiantis renginiams.

 Plačiau...

Mieli tėveliai, darbuotojai ir visi geros valios žmonės, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą! (2017-03-28)

Nuoširdžiai dėkojame visiems 2016 metais parėmusiems „Žiburio“ mokyklą dviem procentais gyventojų pajamų mokesčio.

2017 metais ieškome galimybių įkurti mokinių poilsio zoną mokyklos fojė, atnaujinti mokyklos erdves ir kompiuterinę įrangą, organizuoti mokyklą reprezentuojančius renginius.

 Plačiau...

TĖVYNĖS LABUI! (2017-03-26)

Kovo 16 d. ,,Žiburio“ mokykloje vyko Rikiuotės konkursas. Sporto salėje  susikaupusios ir skirtingai pasipuošusios rikiavosi 5-10 klasių komandos. Dalyviai jaudinosi, nes žinojo, kad bus įvertintas jų ne vienos savaitės darbas, ruošiantis šiam renginiui. Įvertinti konkurso dalyvių pastangas atvyko laikinai einanti Utenos apskrities Šaulių rinktinės vado pareigas Asta Tidikienė ir jos pavaduotojas Rimantas Eigelis. Konkurso dalyvius vertino ir atstovai iš Ignalinos atominės elektrinės apsaugos rinktinės.

 Plačiau...

Iš kur mes atėjome? (2017-03-20)

Kovo 10 d. ,,Žiburio“  mokyklos duris pravėrė dar viena šventė.  Gražų penktadienio rytą 5-9 klasių mokiniai rinkosi į muzikos salę, kurioje drauge su mokytoja Z. Miškinyte - Mazūriene ir 10a klasės mokiniais dalyvavo  integruotoje lietuvių kalbos ir  pilietiškumo pagrindų pamokoje, skirtoje  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

 Plačiau...

SVEIKINAME (2017-03-09)

Kovo 7 d. ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo organizuotas Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų lietuvių mokomąja kalba 5–8 klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkursas „Diktantas 2017“, kuriame dalyvavo ,,Verdenės“ gimnazijos ir ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai. Dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus. 

 Plačiau...

Šimtadienio minčių lietus (2017-03-09)

Vasario 24 d. mokykloje nugriaudėjo dešimtokų Šimtadienis, kurį ruošėme mes- devintokai.  Jau nuo ryto mokykla tiesiog ūžė. Per pertraukas dešimtokai turėjo ir mokyklą apibėgti, ir sušokti linksmą šokį mokyklos fojė. Na, o po pamokų jie buvo kviečiami į mokyklos salę nusifilmuoti laidoje ,,Visų galų meistrai“. Čia jie turėjo pademonstruoti savo sugebėjimus. Visi buvo nustebinti devintokų kūrybiškumu: rankų darbo kalendoriumi, pagamintu Šimtadienio pyragu, pagal ypatingą receptą XV laidai iškeptais meduoliais. Taip pat sulaukėme aplodismentų už šaunią programą, kuri dešimtokams tikrai patiko. Pagyrė mus ir mokytojai, kurie buvo sužavėti mūsų klasės ir auklėtojos bendradarbiavimu. Taigi iš šio įspūdžių ir minčių debesies galima tvirtai sakyti, kad šių metų Šimtadienis tikrai pasisekė. (Gabrielė Pimpytė, 9a kl.)

 Plačiau...

DAR VIENAS GRAŽUS LAIMĖJIMAS (2017-03-09)

Vasario 11 d. Utenoje buvo organizuotas Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso regioninis etapas. Į jį vyko Visagino miesto meninio skaitymo konkurso pirmųjų vietų laimėtojai. Labai smagu, kad pasibaigus renginiui namo grįžome ne tuščiomis. 9A klasės mokinė Rugilė Trubilaitė parvežė mokyklai trečiosios vietos laimėtojos diplomą. Nuoširdžiausiai sveikiname Rugilę su labai gražiu laimėjimu!

 Plačiau...

Lyg bičių spiečius (2017-03-09)

Vasario 28 diena  žiburiečiams prasidėjo nuo Užgavėnių papročių ir tradicijų aptarimo bei blynų ragavimo klasės draugų būryje. Sočiai pavalgę mokiniai kibo į mokslus. Baigiantis pamokoms, jie sulaukė į klases užeinančių, smagius pokštus krečiančių bei į šventę kviečiančių Užgavėnių persirengėlių. 

 Plačiau...

Sunkus tatai darbas Tėvynė (2017-03-05)

Vasario 15 d. rytą ,,Žiburio“ mokyklos mokiniai ir mokytojai rinkosi ne į klases. Paminėti Vasario 16-osios žiburiečiai skubėjo į mokyklos Muzikos salę. 8a ir 9a klasių mokiniai priminė visiems susirinkusiesiems pirmąjį valdovą Mindaugą, pirmąją lietuvišką knygą ir kitus svarbius Lietuvos valstybės formavimosi etapus. Just. Marcinkevičiaus poezijos posmais jaunieji skaitovai skatino susimąstyti apie gimtosios žemės šventumą, motinos į lūpas įdėto žodžio skambesį, didžiulę pareigos savo Tėvynei naštą, kurią turime nešti kiekvienas. Mąslią nuotaiką kūrė ir Just. Marcinkevičiaus žodžius papildančios Aistės Smilgevičiūtės ir grupės ,,Skylė“ atliekamos dainos, kurioms pritarė ir 9a klasės merginos.

 Plačiau...

Sveikiname nugalėtojus! (2017-02-09)

Pirmieji 2017 metų mėnesiai - tikras jėgų išbandymas šauniausiems ,,Žiburio“ mokiniams. Mieste jau organizuotos chemijos, biologijos, lietuvių kalbos ir literatūros olimpiados bei Meninio skaitymo konkursas. Žiburiečiams puikiai sekėsi pademonstruoti savo žinias bei gebėjimus. Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams, atstovavusiems mokyklai. 

 Plačiau...

Metų knygos rinkimai 2016 (2017-02-09)

Sausio 25 d. Visagino viešojoje bibliotekoje įvyko  literatūros paroda „Knyga – geriausias mano draugas“, skirta  Metų knygos rinkimams 2016. Parodoje mokiniai pristatė populiariausiomis vaikų metų knygomis pretenduojančias tapti knygas.

 Plačiau...

MENINIO ŽODŽIO ŠVENTĖ (2017-02-03)

Sausio 19 dieną į mokyklos muzikos salę susirinko nemažas būrelis meninio žodžio mylėtojų. Iš jaudulio spurdėjo ir Meninio skaitymo konkurso  senbuvių, ir pirmą kartą nusprendusių išbandyti savo jėgas dalyvių širdelės. Tačiau netrukus jaudulys praėjo, nes visi pajuto net ore tvyrantį nuoširdumą, ir tai padėjo skaitovams perteikti pasirinkto kūrinio nuotaiką. Tačiau, kaip ir kiekviename konkurse, komisijos nariai turėjo išrinkti tuos, kuriems pavyko geriausiai. Už puikią popietės nuotaiką dėkojame visiems dalyviams ir sveikiname nugalėtojus.

 Plačiau...

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA (2017-02-03)

Ankstyvą  Sausio 13-osios rytą žvakių liepsnelės suplazdėjo ir ,,Žiburio“ mokyklos languose. Įžiebdami žvakutes, kurios simbolizuoja gyvybę, šviesą, teisingumą, atmintį ir vienybę, žiburiečiai prisijungė prie pilietinės iniciatyvos ,,Atmintis gyva, nes liudija“. Ši pilietinė iniciatyva žvakių liepsnelėmis suplazdėjo po Lietuvą jau dešimtą kartą. Penktadienio dieną kartu su klasių vadovais mokiniai pradėjo pagerbdami 1991 metų Sausio 13-osios aukų atminimą, mąstydami ir diskutuodami LAISVĖS, NEPRIKLAUSOMYBĖS, VIENYBĖS temomis. Tą dieną žiburiečių atlapuose žydėjo neužmirštuolės.

 Plačiau...

KARJEROS DIENA (2017-01-16)

Ir vėl gruodžio mėnesį jau tradiciškai visi žiburiečiai buvo pakviesti į Karjeros dienos renginius. Šį kartą buvo akcentuojama savanorystės svarba. Tema pasirinkta tikslingai – mokiniai iš ankstesnių susitikimų su lektoriais jau girdėjo, kaip aktualu rasti patinkančią ir tinkančią profesiją.

 Plačiau...

ŠV. KALĖDOMS ARTĖJANT (2017-01-16)

Artėjant šv. Kalėdoms, gruodžio 22 d. 10a ir 9a klasių mokiniai pakvietė mokyklos ir miesto bendruomenę į bažnyčią – čia vyko atvira integruota lietuvių kalbos ir tikybos pamoka –Advento popietė ,,Krikščioniškosios ir etinės vertybės B. Brazdžionio kūryboje. Senojo ir Naujojo Testamentų interpretacija literatūroje“.

 Plačiau...

Popietė su knyga „Žiemos pasaka“ (2017-01-02)

Siekiant skaitymo įgūdžių lavinimo, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinukams visą gruodžio mėnesį organizuotos  popietės su knyga „Žiemos pasaka“. Jaukias popietes su knyga organizavo mokyklos socialinė pedagogė L. Cicėnienė į pagalbą pasitelkdama vyresniuosius 8a, 9a, 10a klasių mokinius. 

 Plačiau...

Paskaita „Berniukai iš Marso, mergaitės iš Veneros“. (2017-01-02)

Šių metų gruodžio 15 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje 7-8 klasių mokiniams organizuota lytiškumo ugdymo paskaita „Berniukai iš Marso, mergaitės iš Veneros“. Paskaitą vedė lektorius psichologas Vaidas Arvasevičius. Lektorius sudomino mokinius, kurie aktyviai dalyvavo diskusijoje. Paaugliai gavo vertingos informacijos apie  lyčių skirtumus, asmenybės  bruožus, elgesio tikslus, konfliktų sprendimų būdus.

 Plačiau...

Korupcijos prevencijos dienos paminėjimas (2017-01-02)

Korupcija – neteisėta veikla, nesąžiningas veiksmas siekiant naudos sau, pareigūnų papirkinėjimas. Ši sąvoka žinoma daugeliui. Kasmet gruodžio 9-ąją visame pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Ji skirta atkreipti dėmesį į neteisėtą veiklą ir paskatinti žmones užkirsti jai kelią. 

 Plačiau...

Gerumo akcija ,,Padėk man” (2017-01-02)

Ne veltui sakoma, kad Kalėdų laikotarpis – gerumo laikotarpis, kada užvaldo švelnūs jausmai ir noras padėti. Padėti visiems. Štai  ir šiais metais Visagino ,,Žiburio” pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo jau tradicija tapusioje gerumo akcijoje ,,Padėk man”. Mokiniai ir mokyklos darbuotojai mielai palaikė socialinės organizacijos ,,Padėk man“ siekį  padėti beglobiams gyvūnams.  Jie atnešė žaislų, pavadėlių, surinko daug kilogramų maisto, kad prieglaudoje gyvenantys gyvūnai būtų sotūs, turėtų visas jų priežiūrai reikalingas priemones.  Mokiniai  parengė  stendą su prieglaudoje gyvenančių gyvūnų nuotraukomis.  

 Plačiau...

Dvidešimt ,,Žiburio“ metų (2016-12-16)

,,Dvidešimt metų praskriejo žaliais nenuoramų pavasarių vėjais, suposi margaspalviais rudeninių lapų akordais. Dvidešimt metų nuskardeno tokiu pažįstamu skambučio aidu, nuklegėjo nerūpestingu vaikystės juoko sūkuriu“, - šie žodžiai skambėjo gruodžio 1-ąją kultūros centro ,,Draugystė“ salėje. Čia susirinko tie, kuriuos į klases sukviečia Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos skambutis, tie, kurie laukia žiburiečių, grįžtančių į namus, ir tie, kurie su nostalgija prisimena metus, prabėgusius šioje mokykloje. Visus tą popietę jauniausios miesto mokyklos bendruomenė sukvietė į dvidešimtojo jubiliejaus šventę. 

 Plačiau...

Mokyklos gimtadienio šventė (2016-12-16)

Džiaugdamiesi pirmuoju solidžiu jubiliejumi gruodžio 2 d. mokiniai organizavo savo mokyklos gimtadienio šventę ,,Sveikinimas mokyklai“.

Pasveikinti mokyklą nutarta netradiciškai – pradinių klasių mokiniai piešė sveikinimus ir, suklijavę juos į vieną bendrą piešinį, dovanojo mokyklai patį ilgiausią sveikinimą, 5-10 klasių mokiniai kepė gimtadienio tortus ir juos dekoravo taip, kad išryškėtų mokyklos jubiliejaus tema. Vėliau 5-10 klasių mokiniai dalyvavo protmūšyje ,,Žiburio istorija“, kur galėjo pasitikrinti savo žinias apie mokyklą.

 Plačiau...

Pasaulis be smurto (2016-11-22)

2016 lapkričio 16 d. Visagino vaikų kūrybos namai kartu su Visagino savivaldybės administracijos Vaikų teisių apsaugos skyriumi organizavo renginį, skirtą pasaulinėms jaunimo,  smurto prieš vaikus prevencijos ir tolerancijos dienoms paminėti. Mūsų mokyklos mokinių komanda ,,Geltonoji paukštė“ taip pat ruošėsi šiam renginiui. Mokiniai piešė prevencinį plakatą, kūrė filmuką ir parengė trumpą pasirodymą.  Rezultatai buvo puikūs – mūsų komanda užėmė pirmąją vietą.  

 Plačiau...

Tamsa – tai tik šviesos tąsa (2016-11-13)

Spalio 27 d.  13 val. ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė susirinko miesto Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje susikaupti prieš Vėlinių laikotarpį, paminėti Anapilin išėjusiųjų artimųjų ir ,,Žiburio“ mokinių bei darbuotojų.

 Plačiau...

Akcija „Maisto bankas“ (2016-11-07)

Jau ne pirmus metus Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo akcijoje „Maisto bankas“. Jaunieji savanoriai pirkėjus pasitiko dalydami skrajutes ir kviesdami nepasiturintiems žmonėms paaukoti maisto ir kitų prekių.

 Plačiau...

Būkime saugūs kelyje (2016-11-07)

2016 m. spalio 17-21 dienomis Visagino ,,Žiburio” pagrindinėje mokykloje pradinių klasių mokiniams vyko saugaus eismo renginiai. Kaip ir kiekvieną rudenį mokyklos jaunieji policijos rėmėjai maloniai sutiko priminti mažiesiems saugaus eismo taisykles. Visą savaitę vyko viktorinos, žaidimai, mokiniai nagrinėjo įvairią mokomąją medžiagą, daug diskutavo šia aktualia tema. 

 Plačiau...

AHHAA (2016-10-20)

Taigi praėjusį penktadienį, spalio 14 d., vyko pirmoji  edukacinė mūsų mokyklos mokinių išvyka už Lietuvos ribų. 6-os, 7-os ir 8-os klasės mokiniai susiruošė į 7 val. trukusią kelionę Tartu - vieno gražiausių Estijos miestų - link. 

 Plačiau...

Košės diena mokykloje (2016-10-20)

Šiais metai visose  Lietuvos mokyklose  trečią kartą minima pasaulinė košės diena. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniai noriai dalyvavo  šioje akcijoje. Jie, kartu su 60 000 pradinukų Lietuvoje, rytą pasitiko  valgydami košę. 

 Plačiau...

Sveikiname anglų kalbos vyresniąją mokytoją Žaną Solomacho. (2016-10-18)

Tarptautinės mokytojo dienos proga apdovanota už ilgalaikę patirtį rengiant ir įgyvendinant tarptautinius projektus, bendradarbiavimo ryšių stiprinimą, mokinių motyvavimą užsienio kalbomis, dalyvaujant projektų veiklose ir judrumo programose anglų kalbos vyresnioji mokytoja Žana Solomacho.

 Plačiau...

Mokiniai dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Tyrėjų naktis“ (2016-10-10)

Rugsėjo 30 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Tyrėjų naktis“.

       

 Plačiau...

Rugsėjo 1-oji (2016-08-31)
Gelsvus lapus rudens vėjas neša,
Laukus gaivina rudenio tyla.
Ir vėl tave, atėjusį į klasę
Kasryt pasveikins tavo mokykla...
 
Maloniai kviečiame į Rugsėjo 1-osios šventę, kuri vyks 12.00 val. mokyklos kieme.
 Plačiau...

Visagino ,,Žiburio” pagrindinė mokykla - tarptautinio ,,Erasmus+” projekto ,,G.A.M.E.S ” dalyvė (2016-06-13)

Visagino ,,Žiburio” pagrindinė mokykla nuo šių metų  gegužės 30 d. iki bir?elio 4 d. organizavo dvejus metus vykusio tarptautinio ,,Erasmus+” projekto ,,G.A.M.E.S” baigiamuosius renginius.

            Į minėto projekto veiklas atvyko svečiai iš Lenkijos, Slovakijos, Italijos bei Bulgarijos. Svečius šiltai sutiko visa mokyklos bendruomenė, o  ypač mokiniai, nes jie nekantravo susitikti su  savo naujais draugais i? jau vykusių kelionių po užsienį, tad noriai kvietėsi svečius gyventi šeimose ir per savaitę stengėsi juos supažindinti su mūsų miestu, jaunimo laisvalaikiu.

 Plačiau...

Socialinė akcija „Sugrįžk, mes tavęs laukiam“ (2016-05-30)

Gegužės 25 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje paminėta Tarptautinė dingusių be žinios vaikų diena.

 Kasmet didėjantis dingusių vaikų skaičius verčia susimąstyti: jis sudaro ne kadaise buvusius 41-47, o  net 61 proc. visų dingusių asmenų. 

 Plačiau...

Akcija „Gyvenkime draugiškai“ (2016-05-30)

Šiandien, gegužės 25 dieną, Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė dalyvavo akcijoje „Gyvenkime draugiškai“. Demonstruodami vieningumą visi  - mokiniai ir mokytojai - susikibo rankomis ir apjuosė mokyklą gyvu žiedu. Kasmet apkabinti mokyklą  tampa gražia žiburiečių tradicija.

 Plačiau...

Projektas ,,Įžymių lietuvių kompozitorių kūryba“. (2016-05-30)

Gegužės 12 dieną Visagino ,,Žburio“ pagrindinėje mokykloje vyko integruota muzikos ir dailės pamoka su Česlovo Sasnausko menų mokyklos mokiniais ir mokytojais. Pamokos iniciatorės – Nina Bacienė, Gintarė Skačkauskienė ir Loreta Čižienė.

 Plačiau...

Stengiantis įveikti socialinę atskirtį (2016-04-22)

Nors šiais laikais neįgalieji turi nemažai galimybių keliauti, ugdyti kompiuterinio raštingumo įgūdžius ar užsiimti kita mėgstama veikla,  tačiau dėl ribotų judėjimo ir sveikatos galimybių socialinė atskirtis vis tiek išlieka. Neįgalūs žmonės jaučia didžiulį poreikį bendrauti, sužinoti ar išmokti ką nors nauja ir prisitaikyti visuomenėje. Todėl  Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai tiesia draugystės ranką  ir nuvažiuoja aplankyti Visagino socialinės globos gyventojų pradžiugindami juos koncertais, įvairiais sportiniais renginiais, o kartais pasikviečia  juos į mokykloje organizuojamus renginius.

 

 Plačiau...

Prevencinė paskaita „Būk atsakingas, rūpinkis savo ir kitų gerove“ (2016-04-22)

Paauglio fizinė branda ir psichiniai ypatumai lemia ankstesnį seksualinių santykių problemos atsiradimą. Tam turi įtakos ir visuomenėje egzistuojančios elgesio, moralės  normos,  auklėjimas, atitinkamoje kultūroje įsigalėję lyčių socialinio elgesio stereotipai. Ankstyvi seksualiniai santykiai yra glaudžiai susiję su sveikatos problemomis.

 Plačiau...

Informacija (2016-04-22)

2016 metų gegužės 2-5 dienomis vyks Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos veiklos kokybės išorės vertinimas.

 Plačiau...

DIKTANTAS - 2016 (2016-04-15)

Balandžio 12 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje  mokykloje vyko Visagino savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklų lietuvių mokomąja kalba 5-8 klasių mokinių lietuvių kalbos raštingumo konkursas ,,Diktantas - 2016“.

 Plačiau...

Mieli tėveliai, darbuotojai ir visi geros valios žmonės, kurie norėtų paremti mūsų mokyklą! (2016-04-15)

Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2015 metais parėmusiems  „Žiburio“ mokyklą dviem procentais gyventojų pajamų mokesčio.

2016 metais vėl ieškome galimybių atnaujinti mokyklos interjerą, kompiuterinę įrangą, siekiame tobulinti mokinių skatinimo sistemą, organizuoti mokyklą reprezentuojančius renginius.

Maloniai prašome šiais metais jau sumokėtą savo pajamų mokesčio dalį paskirti „Žiburio“ pagrindinei mokyklai. Taip padėsite mums įgyvendinti daugiau naujų idėjų, sudaryti vaikams palankesnes sąlygas mokytis ir tobulėti.

 Plačiau...

SLOVAKIJOJE (2016-04-12)

Kovo 14-18 dienomis Visagino ,,Žiburio” pagrindinės mokyklos delegacija – 18 mokinių ir du mokytojai – buvo pakviesta į dar vieną tarptautinio projekto G.A.M.E.S dalyvių susitikimą, kuris šį kartą vyko Slovakijoje, Spišska Nova Vese mieste. Projekto dalyviams buvo pasiūlyta labai įvairi veikla, taigi sudarytos sąlygos susipažinti su šalies kultūra, tradicijomis, patirti, kaip ir kuo gyvena jų bendraamžiai užsienyje. Gyvenimas slovakų šeimose ir nuolatinis bendravimas taip pat leido patikrinti bei patobulinti anglų kalbos žinias. 

 Plačiau...

Velykinių margučių raštai (2016-03-30)

Kovo 19 dieną „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1b, 3a, 3b klasių mokiniai  su klasių vadovėmis I. Gaidiene, L. Pranckūniene ir E. Trubiliene lankėsi Niūronių kaime, Anykščių rajone. Kelionės tikslas – supažindinti vaikus su lietuvių liaudies amatais, verslais, šv. Velykų tradicijomis ir papročiais, dalyvaujant edukacinėje programoje „Velykinių margučių raštai“.

 Plačiau...

Džiaugiamės žiburiečių rezultatais (2016-03-30)

Jau džiaugiamės žiburiečių, dalyvavusių mokyklos, miesto, regiono bei respublikos olimpiadose, rezultatais. laimėtojų sąrašas tikrai solidus

 Plačiau...

Sveikuolių sveikuoliai (2016-03-30)

2016 m. kovo 17 d. Rokiškio Senamiesčio progimnazijoje vyko respublikinis ikimokyklinukų ir pradinių klasių mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas.
Šiuo konkursu buvo siekiama ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimą saugoti ir stiprinti sveikatą bei skatinti vaikų, mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų bendradarbiavimą dirbant komandoje.

 Plačiau...

Renginys pradinių klasių mokiniams „Madų šou“ (2016-03-15)

Kovo 15 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojos metodininkės L. Čižienė ir E. Trubilienė organizavo atvirą renginį gamtosaugine tema pradinių klasių mokiniams ,,Madų šou“ panaudojant antrines žaliavas pagal Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui ir mokyklai centro vykdomą aplinkosauginę priemonę ,,Gamtos dovanos“.

 Plačiau...

Rikiuotės konkursas skirtas Kovo 11 – ajai. (2016-03-14)

2016 m. kovo 9 dieną mokykloje vyko tradiciniu tapęs Rikiuotės konkursas, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Šio renginio organizavimu siekta ugdyti mokinių patriotiškumą, bendrumo ir komandos jausmą, pilietinės gynybos nuostatas, supažindinti su galimybėmis rinktis kario profesiją.

 Plačiau...

Kaziuko mugė (2016-03-04)

Pavasarinė nuotaika į Visagino ,,Žiburio" pagrindinę mokyklą atkeliauja su Kaziuko muge-kasmetine mokyklos tradicine švente, kuriai ruošiasi visa mokyklos bendruomenė. Mugės šventiniame atidaryme skambančios dainos, muzika ir šokiai- vilioja visus į šventę.

 Plačiau...

Pasidžiaukime žiemos pasaka (2016-02-21)

Tapo įprasta, kad švenčių proga mokyklos stendai papuošiami karpiniais. Darbų siužetai patys įvairiausi: ir lengvai besisukančios snaigės, ir čiulbantys giesmininkai, ir gerai pažįstami tautosakos kūrinių personažai. Ši ypatingos atidos, kruopštumo reikalaujanti meno rūšis – mokytojos Editos Trubilienės pomėgis.

 Plačiau...

Nacionalinis diktantas (2016-02-18)

Kviečiame visus „Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenės narius vasario 27 d. 11.00 val. rašyti Nacionalinį diktantą Visagino savivaldybės didžiojoje salėje.

 Plačiau...

DIDŽIUOJAMĖS NAUJOMIS PERGALĖMIS (2016-02-17)

Metų pradžia leido išbandyti savo jėgas žiburiečiams - lietuvių kalbos žinovams. Lietuvių kalbos ir literatūros  olimpiadoje Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų mokiniams miesto etape sėkmingai pasirodė mūsų mokyklos mokiniai: 9-10 klasių grupėje laimėtos net dvi garbingos vietos: Dominykas  Viliūnas buvo pirmasis, o Joris Matulevičius – trečiasis.

 Plačiau...

SVEIKINAME! (2016-02-16)

Sveikiname Visagino Žiburio pagrindinės mokyklos 6a klasės mokinių komandą laimėjus
I-ąją vietą Visagino savivaldybės informacinių technologijų konkurse - „Antrasis jaunųjų informatikų mūšis“.

 Plačiau...

SUSIMĄSTYTI VERTA KUO ANKSČIAU (2016-01-20)

Paskutiniąją 2015-ųjų metų mokslo dieną, gruodžio 23-iąją,  mokykla žiburiečius pakvietė  Karjeros dienai.

 Plačiau...

KAI KVEPIA MEDUOLIAIS IR GERUMU (2016-01-20)

Įpusėjus gruodžiui, kai daugelis žvilgčiodami į kalendorių  pradėjo nujausti artėjančias atostogas, o širdimi – ir  pačias prasmingiausias metų šventes, ,,Žiburio” pagrindinės mokyklos bendruomenė tradiciškai prisiminė tuos, kuriems trūksta atjautos ir meilės.

 Plačiau...

Dovanokime vaikų ir jaunimo knygas šalies bibliotekoms! (2015-11-19)

Jau penktą kartą Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota akcija „Knygų Kalėdos“, šiais metais kviečianti padovanoti naujų vaikų ir jaunimo knygų šalies bibliotekų skaitytojams, keliauja po Lietuvą.

 Plačiau...

IŠVYKA Į KAUNĄ – ABEJINGŲ NELIKO (2015-11-19)

Spalio 23 d. dešimtokai, devintokai ir aštuntokai vyko į Kauną – mokykla žiburiečiams pasiūlė dar vieną išvyką, kurios tikslas – veiklinti mokinius karjerai. Dienotvarkė buvo intensyvi. Iš pradžių mokiniai susipažino su Kauno IX forto istorija.

 Plačiau...

Piešiant ... nuotaikas (2015-11-19)

Spalio 15 dieną pradinių klasių mokiniai susitiko su rašytoja, iliustratore Ula Šimulynaite. Kūrybinių dirbtuvių metu vaikai susipažino su elektroninės knygos skaitymu: juos džiugino, kad gali matyti, kaip juda pasakų personažai, klausytis įvairiausių skleidžiamų garsų.

 Plačiau...

Tarptautinei Muzikos dienai paminėti  (2015-11-19)

Spalio 7 dieną 12.30 val. Visagino Česlovo Sasnausko menų mokykloje Tarptautinės muzikos dienos proga vyko edukacinis meninis renginys Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokiniams.

 Plačiau...

Konstitucijos egzamino nugalėtojų apdovanojimas LR Prezidentūroje (2015-10-29)

Esu be galo laimingas tapęs 2015 m. Konstitucijos egzamino II - osios vietos laimėtoju 5-7 klasių amžiaus grupėje. Mano kelio į sėkmę tiesėjais tapo mano mylimi mama ir tėtis bei gerbiama istorijos mokytoja Irina Steponėnienė. Jiems tariu nuoširdų AČIŪ. Šio egzamino svarbą man padėjo suvokti ir dalyvavimas Lietuvos jaunųjų šaulių organizacijos veikloje – būtent čia supratau, kad kiekvienas pilietis turi ir pareigas, kurios yra įtvirtintos LR Konstitucijoje.

 Plačiau...

KOŠĖS DIENA (2015-10-22)

Spalio 9 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinėje mokykloje organizuota akcija ,,Košės diena“. Pradinių klasių mokiniai iš pat ryto buvo puikiai nusiteikę, nes žinojo, kad jų laukia daug staigmenų.

 Plačiau...

KUR GALIMA KREIPTIS PAGALBOS, JEI VAIKAS VARTOJA PSICHOAKTYVIĄSIAS MEDŽIAGAS (2015-10-13)

Jei įtariate, kad Jūsų vaikas vartoja psichoaktyviąsias medžiagas (alkoholį, tabaką, narkotikus), patarti gali bendrojo ugdymo įstaigose dirbantys socialiniai pedagogai, psichologai, visuomenės sveikatos priežiūros specialistai. Priede pateikiamas Visagino įstaigų sąrašas.

 Plačiau...

SAVANORYSTĖ „VEŽA“ Į GRAŽUTĖS REGIONINĮ PARKĄ! (2015-09-23)

„Savanorystė tikrai „veža“! Tai išties puikus jausmas, kad aš, būdama mokine, savanoriaudama Gražutės regioniniame parke galiu prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Net nemaniau, kad mums su klase bus taip smagu tvarkyti Salako pilkapius“, – sako Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokinė Viktorija, pakalbinta profesinio orientavimo renginio „Savanorystė „veža“ metu. Tiems, kurie dar negirdėjo apie savanorystę, belieka priminti, kad tai dalies savo laiko, energijos, žinių ir asmeninės patirties atidavimas dirbant visuomenei naudingą darbą, negaunant už tai jokio piniginio atlygio. Savanoriu gali tapti bet kokio amžiaus asmuo, norintis praplėsti savo akiratį, prisidėti prie geresnės ir socialiai atsakingesnės visuomenės kūrimo, įgyti naujų pažįstamų ir naudingos patirties, nesiekiantis už atliekamus darbus gauti jokios materialinės naudos sau.

 Plačiau...

Maloniai kviečiame į Rugsėjo 1-osios šventę (2015-08-27)

 

Vėl krinta lapai ant tavo delnų...  
Vėl žaižaruoja rudens auksas po tavo kojomis...
Vėl laukia neatverstos knygos, balti popieriaus lapai...
Vėl visko pradžia...

Maloniai kviečiame į Rugsėjo 1-osios šventę, kuri vyks 12.00 val. mokyklos kieme.

 Plačiau...

Stovykla pradinių klasių mokiniams ,,Varliukai - Žiburiukai 8“ (2015-07-01)

Jau tradicija tapo kiekvienais metais pradinių klasių mokiniams atostogas pradėti savo mylimoje mokykloje –vasaros poilsio stovykloje ,,Varliukai – Žiburiukai“. Šį kartą stovyklos vadove dirbo pradinių klasių mokytoja Loreta Čižienė, jai talkino visos pradinių klasių mokytojos bei muzikos ir kūno kultūros mokytojai.

 Plačiau...

GEGUŽĖ – MĖNUO BE SMURTO PRIEŠ VAIKUS (2015-06-12)

Kaip ir kiekvienais metais, mokykloje vyko akcija „Gegužė – mėnuo be smurto prieš vaikus“. Ja siekiama atkreipti visuomenės dėmesį į pasitaikantį smurtą, nukreiptą prieš silpniausią visuomenės grandį – vaikus.

 Plačiau...

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla - tarptautinio „Erasmus+“ projekto „G.A.M.E.S“ dalyvė (2015-05-04)

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla nuo šių metų rugsėjo 1 d. dalyvauja tarptautiniame daugiašaliame tarpmokykliniame „Erasmus+“ projekte „G.A.M.E.S“.

 Plačiau...

Visagino miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas (2015-05-04)

2015 m. balandžio 16 d. Visagino „Verdenės“ gimnazijoje vyko miesto pradinių klasių mokinių dailyraščio konkursas, kurį jau penktą kartą organizuoja Visagino miesto pradinių klasių mokytojų metodinis būrelis. Šiais metais konkursas skirtas Visagino miesto keturiasdešimtmečiui. Konkurse dalyvavo vienuolika atstovų iš „Gerosios vilties“, „Žiburio“ ir „Verdenės“ mokyklų. Mokiniai perrašinėjo tekstą apie Visaginą.

 Plačiau...

KAD VISI JAUSTŲSI SAUGŪS (2015-04-21)

Kovo 23 d. - 27 d. žiburiečiai aktyviai dalyvavo Savaitės be patyčių renginiuose.

Į mokyklos fojė kiekvieną dieną mokinius būrė skambanti muzika - muzikinės pertraukos gerai nuteikė darbui, leido artimiau vieniems kitus pažinti. Čia pat akį traukė ir tai progai paruoštas informatyvus stendas.

 Plačiau...

ŽIBURIEČIAI MATAVOSI PROFESIJAS (2015-04-21)

Balandžio 10 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo visuotinėje atvirų durų dienoje ,,Šok į tėvų klumpes“. Tądien, ugdant mokinius karjerai, organizuoti įvairūs renginiai.

 Plačiau...

Puikus pasiekimas respublikinėje olimpiadoje (2015-03-31)

Šių metų kovo 13-14 dienomis Druskininkuose vyko respublikinė lietuvių kalbos ir literatūros olimpiada. Joje dalyvavo miesto turo nugalėtojas 9a klasės mokinys Dominykas Viliūnas.

 Plačiau...

Saugumo pamokėlės Visagino vaikų lopšelio - darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniams (2015-03-04)

Šių metų vasario 3 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos Jaunieji policijos rėmėjai organizavo saugumo pamokėles Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikams.

 Plačiau...

Vasario 16-osios šventė (2015-03-04)

Pačius šilčiausius žodžius ir pačias gražiausias dainas žiburiečiai skyrė Lietuvai minėdami Vasario 16 – ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną.

9a klasės mokiniai parengtoje meninėje kompozicijoje atskleidė ypatingą žmogaus santykį su savo Tėvyne. Ji yra nepakeičiama, tad ją ,,palikti gali paukštis, žuvis ar miręs medis”, bet ne žmogus.

 Plačiau...

Žiburiečiai - dalykinių olimpiadų nugalėtojai (2015-02-04)

Sausio mėnuo - išskirtinis. Būtent šį mėnesį vyksta dauguma dalykinių miesto olimpiadų. Džiugu, jog ir šiais metais mūsų mokyklos mokiniai – vieni iš geriausiųjų.

 Plačiau...

Laisvės gynėjų diena (2015-01-21)

Sausio 13- ąją – Laisvės gynėjų dieną – mokykloje paminėti skaudūs 1991 m. įvykiai. Kaip ir kasmet, dalyvauta akcijoje ,,Atmintis gyva, nes liudija” – mokyklos languose buvo užžiebtos žvakės, simbolizuojančios atmintį tų, kurie už visos tautos laisvę paaukojo savo gyvybę. Mokiniai rinkosi klasėse, skaitė eilėraščius, skirtus Sausio 13- ajai atminti, pagerbė žuvusiuosius tylos minute, žiūrėjo parengtas skaidres ir diskutavo apie Laisvės svarbą kiekvieno žmogaus gyvenime.

 Plačiau...

Kalėdiniai labdaros renginiai (2015-01-04)

Jau ne pirmus metus gruodžio mėnesį mokykloje vyksta įvairios gerumo akcijos, kurių metu visa mokyklos bendruomenė stengiasi padėti tiems, kas patiria sunkumų. Gruodžio 12d. mokyklos bendruomenė dalyvavo tradicinėje akcijoje ,,Maltiečių sriuba“. Šios akcijos metu surinktos lėšos yra skiriamos tam, kad būtų pamaitinti vargingai gyvenantys žmonės. Kaip ir pernai, mūsų mokyklos Mokinių tarybos atstovai kalėdinės miesto eglės įžiebimo šventės metu prekiavo saldumynais, kuriuos kepė mokinių tėveliai bei patys mokiniai. Visi suaukoti pinigėliai, t.y. 132 lt, buvo perduoti Maltos ordino atstovams.

 Plačiau...

Paskatinamoji edukacinė kelionė į Kauną (2014-12-17)

Lapkričio 28d. mokykla pažangiems mokiniams organizavo edukacinę kelionę į Kauną. Mokiniai aplankė Kauno tvirtovės VII fortą bei Botanikos sodą. VII forte vyko edukacija ,,Jaunųjų mokslininkų laboratorija“. Čia kaip tikroje laboratorijoje mokiniai apsirengė baltais chalatais ir tapo jaunaisiais mokslininkais, kurie atliko įvairius bandymus ir netgi ieškojo lobio. Lobį atrasti padėjo tiksliai atliekami cheminiai bandymai.

 Plačiau...

Protmūšis: „AIDS geriau žinoti“ (2014-12-17)

Gruodžio 1-ąją visame pasaulyje minima pasaulinė kovos su AIDS diena. Taip bandoma atkreipti dėmesį į šią pavojingą ir greitai plintančią ligą, kurios išgydyti vis dar nepavyksta. Beje, statistika skelbia, kad ir Lietuvoje kas 4 dieną nustatomas 1 ŽIV infekuotas žmogus. Prognozuojama, kad per ateinančius 50 metų kiekvieną minutę 10 žmonių mirs nuo AIDS, tad būtina kuo greičiau imtis iniciatyvų bei šviesti visuomenę, nes nesant efektyvių vaistų, visuomenės švietimas tampa geriausia prevencijos priemone.

 Plačiau...

Bendradarbiavimas su Visagino neįgaliųjų draugija (2014-12-17)

Jaunieji „Žiburio“ mokyklos policijos rėmėjai bendradarbiauja su miesto visuomeninėmis organizacijomis. Viena iš bendradarbiaujančių organizacijų – Visagino neįgaliųjų draugija. Su ja bendradarbiaujama jau ne pirmus metus.

 Plačiau...

Tarptautinis ,,Erasmus+” projektas „G.A.M.E.S“ (2014-12-17)

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla nuo šių metų rugsėjo 1d. dalyvauja tarptautiniame daugiašaliame tarpmokykliniame ,,Erasmus+” projekte „G.A.M.E.S“. „G.A.M.E.S“ projekto tikslas – organizuojant įvairią sportinę veiklą ugdyti Europos (o kartu ir mūsų mokyklos) vaikų sveiką gyvenseną. Iš tiesų, projektas apima labai įvairią sportinę veiklą. Tai ir futbolas, krepšinis, dviračių maratonas, šokiai, piešimas ant vandens, šaudymas, dažasvydis, slidinėjimas.

 Plačiau...

Lietuvos kariuomenės dienos minėjimas (2014-11-30)

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla turi gražią tradiciją paminėti Lietuvos kariuomenės dieną. Tad lapkričio 20 d. mokykloje šia proga vyko rikiuotės konkursas. Konkurse dalyvavo 5-10 klasių mokinių komandos. Kiekvieną komandą pasirodymui rengė būrio vadas. Jais buvo jaunieji mokyklos šauliai, tokios patirties įgiję Šaulių sąjungos organizuojamuose mokymuose.

 Plačiau...

GELTONOJO KASPINO DIENA (2014-11-30)

Šių metų lapkričio 19 dieną Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje buvo paminėta Geltonojo kaspino diena. Jaunieji policijos rėmėjai leido laiką su pradinių klasių mokiniais, žaidė įvairius žaidimus, mokė juos bendrauti neagresyviai, pasakojo apie smurtą ir jo pasekmes.

 Plačiau...

TOLERANCIJOS DIENOS PAMINĖJIMAS (2014-11-30)

Šių metų lapkričio 14 dieną mokykloje buvo paminėta tarptautinė Tolerancijos diena. Jaunieji policijos rėmėjai ir mokinių tarybos atstovai „užaugino“ gražų Tolerancijos medį, ant kurio kiekvieno lapo galima perskaityti 5-10 klasių mokinių mintis apie tai, kaip jie supranta žodį tolerancija.

 Plačiau...

Teisinių žinių konkursas ,,Aš žinau“ (2014-11-30)

Šių metų lapkričio 11d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos aštuntokai dalyvavo teisinių žinių konkurse „Aš žinau“, kurį organizavo Utenos apskrities VPK Visagino policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus prevencijos poskyris.

 Plačiau...

AKCIJA „MAISTO BANKAS“ (2014-11-30)

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje „Maisto bankas“, kuri vyko spalio 17-18 dienomis. Akciją organizavo Visagino miesto neįgaliųjų draugija ir Visagino socialinių paslaugų centras. Mokyklos 8-10 klasių mokiniai noriai ir aktyviai dalyvavo šioje Labdaros ir paramos fondo rengiamoje maisto produktų rinkimo rudeninėje akcijoje.

 Plačiau...

FORUMO TEATRO MOKYMAI (2014-11-30)

Šių metų spalio 8 dieną viešoji įstaiga „Menų ir mokymo namai“ organizavo Forumo teatro mokymus. Užsiėmimų metu Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos dešimtokai turėjo galimybę išbandyti įvairius engiamųjų teatro metodus (žymaus brazilų socialinio veikėjo Augusto Boalio engiamųjų teatro metodika - tai pratimų, žaidimų ir technikų sistema, kuri padeda tobulinti tai, ką jau turime savyje).

 Plačiau...

Vėlinių išvakarėse prisimename išėjusius bendruomenės narius (2014-11-07)

Graži ,,Žiburio” mokyklos tradicija – prisiminti išėjusius bendruomenės narius – kaip ir kasmet vyko Visagino Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Į renginį ir Šv.Mišias susirinko ,,Žiburio” mokyklos 5-10 kl. mokiniai, mokytojai bei kiti bendruomenės nariai. Rengnys paradėtas lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Skirmantės Ramelienės parengta menine kompozicija: deklamuojami pomai, atliekamos dainos bei dainuojamoji poezija kviečia susimąstyti apie trapią žmogaus būtį šioje žemėje, kviečia prisiminti tuos, kurių nėra, bet jų palikti pėdsakai dažnai mums nušviečia gyvenimo kelią, padeda suprasti savo tikslus ir siekius. 

 Plačiau...

,,Žiburio” mokykla džiaugiasi Solidarumo bėgimu (2014-10-29)

Spalio 16d. pradinių klasių mokytojos metodininkės Loretos Čižienės iniciatyva organizuotas Solidarumo bėgimas. Šis bėgimas – tai visuomeninės organizacijos ,,Gelbėkit vaikus” labdaros akcija, kurios tikslas - subūrus vaikus bendrai sportinei veiklai, skatinti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus mokinių bei surinkti paramą būtinoms mokymosi priemonėms Lietuvos vaikų dienos centrams bei Zambijoje, Mikutos kaime, gyvenantiems vaikams, kurie šiuo metu net neturi mokyklos.

 Plačiau...

Ugdymo karjerai pamoka (2014-10-23)

Spalio 16 d. 9-10 klasių mokiniams vyko ugdymo karjerai pamoka, kurią vedė Genero Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos studentas – buvęs ,,Žiburio“ mokyklos mokinys - Artūras Macickas.

 Plačiau...

Tarptautinė mokytojų dienos šventė (2014-10-14)

Spalio 3-iąją, Tarptautinės mokytojų dienos išvakarėse, mokyklos Mokinių tarybos, kuruojamos logopedės Vilmantės Kruopytės, iniciatyva buvo suorganizuota graži Mokytojo dienos šventė.

 Plačiau...

Vaikų gynimo dienos šventė Puškų užkardoje (2014-06-05)

Gegužės 30 d. mokyklos Mokinių taryba už metų darbą paskatinta puikia išvyka į Ignalinos rinktinės Puškų užkardą, kur vyko pasieniečių organizuotas renginys, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti. Renginio metu mokiniai stebėjo Visagino Č. Sasnausko bei akrobatikos sporto mokyklos auklėtinių pasirodymus, dalyvavo Visagino vaikų kūrybos namų organizuotose kūrybinėse dirbtuvėse. 

 Plačiau...

Šeimos šventė mokykloje (2014-05-19)

Gegužės 15 – ąją Lietuvoje minima Tarptautinė šeimos diena, kurią, atsižvelgdama į ypatingai svarbų šeimos vaidmenį visuomenės gyvenime, 1994 metais pasiūlė minėti Jungtinių Tautų organizacija. Mūsų mokykloje Šeimos diena paminima gražia tradicine Šeimos švente, į kurią mielai  kaskart susirenka „Žiburio“ bendruomenė.

 Plačiau...

Europos diena (2014-05-13)

Gegužės 9 d.  švenčiama Europos diena. Būtent 1950 m. gegužės 9 d.   iškelta vieningos Europos idėja. Ta idėja per daugelį metų tapo realybe – susikūrusi Europos Sąjunga dabar vienija 28 valstybes. Džiugu, jog tarp šių 28 valstybių yra ir Lietuva, į šią Bendriją įstojusi 2004 m. gegužės 1 d.

 Plačiau...

Išvyka į Paliesiaus dvarą (2014-05-07)

Balandžio paskutinę savaitę ,,Žiburio“ mokyklos mokiniai buvo pakviesti į  edukacinę kelionę Paliesiaus dvare.

Naujam gyvenimui prikeliamose dvaro erdvėse  mokiniai klausėsi  maestro Gedimino Dalinkevičiaus bei Simono Bušmos atliekamų italų kompozitoriaus N. Paganinio kūrinių. Tokioje kamerinėje aplinkoje koncertas paliko neišdildomą įspūdį!

 Plačiau...

Veiksmo savaitė be patyčių 2014 (2014-04-02)

Kovo 24-28 dienomis mokykloje vyko ,,Veiksmo savaitės be patyčių“ renginiai. Savaitė pradėta išties visus sudominusiu renginiu - ,,Ištieskime ranką draugystei“. Tai  pirmasis mokyklos istorijoje organizuotas rankos lenkimo turnyras. Šios varžybos – simboliškos. Juk rankos padavimas kitam reiškia pasitikėjimą, draugiškumą. Svarbiausia - ne laimėti, o praleisti laiką kartu, gerbti priešininką. Džiugu, jog  dalyvių ir sirgalių buvo tikrai daug, varžėsi netgi merginos, o rungdamiesi visi mokiniai sugebėjo ne tik sąžiningai laimėti, bet pralaimėjus ir neįsižeisti.

 Plačiau...

Sveikuolių sveikuoliai (2014-03-25)

Kovo 18 dieną Rokiškyje vyko Respublikinio konkurso „Sveikuolių sveikuoliai“ II etapas. Mūsų mokyklai atstovavo pradinių klasių komanda – Veronika Austin, Augustas Gudas, Jogintas Čižys, Meda Pernavaitė ir Gustas Semionovas. Mokinius konkursui parengė pradinių klasių mokytoja Loreta Čižienė. Kartu su komanda į konkursą vyko Rokiškio rajono savivaldybės sveikatos biuro specialistė Regina Koroliova.

 Plačiau...

Kaziuko mugė (2014-03-17)

Kovo 6 d. mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė – tradicinis ir išskirtinis mūsų mokyklos renginys. Šventė pradėta nuotaikingais  K. Donelaičio poemos ,,Metai“  žodžiais, kviečiančiais džiaugtis artėjančiu pavasariu. Išties, liaudyje Kazimierinės tapatintos su kovarnių ir varnėnų parskridimu. Manyta, jog nuo šios dienos dera pradėti galvoti apie pavasario darbymetį,  todėl prieš didžiuosius darbus pravartu iš namų išsiruošti, pasižmonėti.

 Plačiau...

Kovo 11- osios šventė (2014-03-17)

Mokykloje paminėta Kovo 11- osios – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena. Tądien vyko iškilmingas minėjimas, kurio metu skambėjo posmai apie Lietuvą, o istorijos mokytoja Irina Steponėnienė savo pranešime ir demonstruojamose skaidrėse priminė apie tas lemtingas 1990 metų kovo 11 dienos valandas, kai Aukščiausios tarybos deputatai nepabijojo išreikšti tautos valios balsuodami už Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą. 

 Plačiau...

Užgavėnių šventė (2014-03-10)

Kovo 4 d. devintokai mokyklos bendruomenę pakvietė  į nuotaikingą  Užgavėnių šventę. Po keturių pamokų visi rinkosi  mokyklos kieme, kur vyko teatralizuotas liaudiškas vaidinimas bei tradicinė Lašininio ir Kanapinio kova. Šventėje skambėjo liaudiškos Užgavėnių dainos, buvo šokami rateliai, mokiniai noriai dalyvavo įvairiose rungtyse, o deginant Morę staiga nušvitusi saulutė tarsi patvirtino, kad žiema jau išvaryta.

 Plačiau...

Žiburiečių meninis žodis skambėjo respublikoje (2014-03-10)

Džiugu, jog šiomis savaitėmis du mūsų mokyklos mokiniai – 9b klasės mokinys Lukas Ragauskas bei 7a klasės mokinys Rokas Balčiūnas - dalyvavo respublikiniame ir regioniniame renginiuose. Vasario 22 d. Vilniuje vykusioje 15-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje Lukas Ragauskas dalyvavo K. Donelaičio ,,Metų“ skaitymuose. Simboliškai renginį pradėjo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o klasiko poema buvo perskaityta nuo pradžios iki galo.

 Plačiau...

Vasario 16-osios šventė (2014-02-19)

2014-02-14 mokykloje iškilmingai paminėta Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos šventė. Pirmosios pamokos metu 5-10 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos salę, kur vyko šventinis renginys. Susirinkusieji  buvo supažindinti su tikrai sudėtingu Lietuvos keliu į 1918 m. vasario 16-ąją. Prisimintos iškiliausios asmenybės,  pasiaukojamai dirbusios tam, kad Lietuva atkurtų valstybingumą, taip pat pristatyta, kokius sunkumus teko patirti besikuriančiai valstybei.

 Plačiau...

Meninio skaitymo konkurso miesto etapas  (2014-02-12)

Vasario 5 d. mūsų mokykloje vyko Meninio skaitymo konkurso miesto etapas. Konkursas pradėtas gražia tarmiška pasaka, kurią parengė 9b ir 5a klasių mokiniai, vadovaujami lietuvių kalbos mokytojos metodininkės Skirmantės Ramelienės. Jaukioje kamerinėje aplinkoje konkursas vyko tikrai sklandžiai. Sielą džiugino gražiai skaitovų interpretuojami tekstai ir, be abejo, laimėjimai. Išties džiugu, kad, kaip ir kasmet, mūsų mokyklos mokiniai patenka tarp geriausiųjų.

 Plačiau...

Dalyvavimas projekte ,,Saugiausia klasė 2014“ (2014-01-31)

Mūsų mokyklos 7a klasės mokiniai dalyvauja respublikiniame projekte ,,Saugiausia klasė 2014“. Šio projekto tikslas – siekti, kad mokiniai išmoktų saugiai elgtis kelyje bei gebėtų, atsitikus eismo įvykiui, teisingai reaguoti. Pateikdami paraišką mokiniai taip pat įsipareigojo projekto metu nepakliūti į eismo įvykius, nevažiuoti kartu su neblaiviais suaugusiaisiais, mokytis eismo taisyklių ir teikti pirmąją pagalbą bei parengti knygelę ,,Mūsų klasės saugaus elgesio taisyklės“.

 Plačiau...

Sveikatingumo programą įgyvendinant (2014-01-31)

Sausio 20-24 d. mokykloje vyko sveikam gyvenimo būdui propaguoti skirtas renginys – „Mankštiada“. Biologijos mokytojos Almutės Vaitkūnienės iniciatyva visą savaitę po pirmos ir antros pamokos mokiniai buvo kviečiami į mokyklos sporto salę pasimankštinti. Mankštą vedė Mokinių tarybos pirmininkė Ieva Jerochinaitė. Ypač aktyviai dalyvavo žemesniųjų klasių mokiniai. Pasak jų, buvo smagu, nes grojo muzika ir buvo galima atsipalaiduoti bei pajudėti. Ko gero, būtų tikslinga šią iniciatyvą pratęsti pavasarį, kai mankštintis galima jaukiame mokyklos kieme.

 Plačiau...

Sveikiname! (2014-01-27)

„Žiburio“ mokyklos mergaičių komandą, Visagino miesto mokinių krepšinio varžybose užėmusią I vietą.

„Žiburio“ mokyklos berniukų komandą, Visagino miesto mokinių krepšinio varžybose užėmusią II vietą.

 Plačiau...

Penktokų krikštynos (2014-01-27)

Sausio 17 d. , penktadienį, per penktą pamoką, vyko penktokų krikštynos. Tai tradicinis šeštokų organizuojamas mokyklos renginys. Krikštynų metu penktokai yra išbandomi ir tampa tikrais aukštesnės mokymosi pakopos nariais.

 Plačiau...

Sausio 13-osios minėjimas (2014-01-20)

Kaip ir kasmet, taip ir šįmet mokykloje paminėta Sausio 13-oji - Laisvės gynėjų diena. Mokiniai iš pat ryto rinkosi į klases, kur uždegė žvakutes ir, išsiaiškinę, ką simbolizuoja neužmirštuolės žiedas, patys gaminosi juos iš spalvoto popieriaus ir segėjo visą dieną, taip pagerbdami Sausio 13-osios aukų atminimą.

 Plačiau...

Labdaros prekyba kalėdinės miesto eglės įžiebimo šventėje (2013-12-17)

Gruodžio 13 d. mokyklos Mokinių tarybos atstovai prekiavo žiburiečių iškeptais ir dekoruotais meduoliais bei žolelių arbata. Šia akcija prisidėta prie respublikinės „Maltiečių sriubos“ akcijos, taigi, visi pinigėliai, gauti už parduotus meduolius ir arbatą, skirti Maltos ordinui, kuris padeda skurstantiems senoliams.

 Plačiau...

Gruodžio 9 – oji Tarptautinė antikorupcijos diena (2013-12-16)

Nuo 2004 m. kasmet gruodžio 9 – ąją minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Šios dienos minėjimą inicijavo ir paskelbė Jungtinės Tautos. Siekta atkreipti dėmesį į kovos su korupcija visame pasaulyje svarbą. Mūsų mokykloje Tarptautinės antikorupcijos dienos proga vyresniųjų klasių mokiniai klausėsi paskaitos apie kovos su korupcija svarbą, metodus ir būdus.

 Plačiau...

Žiburiečiai rinkosi į mokyklą karjeros dienai (2013-12-11)

Gruodžio šeštą dieną žiburiečiai rinkosi į mokyklą karjeros dienai. Pamokas organizavo ir mokyklos mokytojai, ir įvairių profesijų atstovai - svečiai iš Visagino, Utenos bei Kauno. 1-4 klasių mokiniai susitiko su Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Visagino policijos komisariato atstovais. Vyko ir užsiėmimai klasėse ugdymo karjerai tema. Darbo dienos pabaigoje mokinių piešiniai ,,Mano tėvelių profesijos“ papuošė mokyklos fojė. 5–6 klasių mokiniai dalyvavo devintokų organizuotoje viktorinoje ,,Atspėk profesiją“ ir buvo apdovanoti prizais. Vėliau mokiniai vyko į Visagino viešąją biblioteką, kurioje susipažino su bibliotekininko darbo ypatumais.

 Plačiau...

Paminėta Pasaulinė AIDS diena (2013-12-06)

Gruodžio 1 –ajai – Pasaulinei AIDS dienai paminėti 9 a ir 9 b klasės mokiniai dalyvavo Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro paskelbtame ,,AIDS Protų mūšyje.“ Biologijos mokytoja Almutė Vaitkūnienė renginio dalyviams pristatė žaidimo tikslus – ne tik daugiau sužinoti apie AIDS bei atkreipti bendruomenės dėmesį į šią pasaulinę problemą, bet ir užjausti sergančiuosius. Ne veltui visi renginio dalyviai segėjo Raudonuosius kaspinus – tarptautinį prevencijos ir solidarumo su užsikrėtusiais ŽIV ir sergančiais AIDS žmonėmis simbolį.

 Plačiau...

Tarptautinė draugo diena (2013-12-03)

Lapkričio 29 d. mokykloje paminėta Tarptautinė draugo diena. Tądien mokinių taryba organizavo Geriausių draugų konkursą. Visą savaitę vyko konkurso dalyvių registracija, buvo parengta balsadėžė, pagaminti balsavimo biuleteniai, o kiekvienas 5 -10 kl. mokinys gavo po balsavimo biuletenį ir galėjo balsuoti už patikusią draugų porą.

 Plačiau...

Paminėta Lietuvos kariuomenės diena (2013-11-26)

Lapkričio 23 – ioji – Lietuvos kariuomenės diena. Šie metai jubiliejiniai, nes minimos 95 - osios atkurtos Lietuvos kariuomenės metinės. Tokios gražios šventės proga mokykloje vyko Rikiuotės konkursas, kurį organizavo Visagino šaulių 5 – osios kuopos nariai.

 Plačiau...

Pilietinės akcijos mokykloje (2013-11-25)

Lapkričio 15 dieną mokykloje paminėtos net dvi svarbios datos. Tai lapkričio 16 – oji – Tarptautinė tolerancijos diena bei lapkričio 19 – oji – Pasaulinė smurto prieš vaikus prevencijos diena. Tarptautinės tolerancijos dienos simboliu šiais metais tapo Tolerancijos gėlė. Visi mokyklos mokiniai dalyvavo akcijoje ir gamino Tolerancijos gėles, kuriomis papuošė mokyklą. 5 – 10 kl. mokiniams buvo skirta paskaita, kurios metu istorijos mokytoja Irina Steponėnienė papasakojo, kas nutinka netolerantiškai valstybei ir visuomenei, pateikė pavyzdžių iš Lietuvos ir pasaulio istorijos. 1 – 4 kl. mokiniai dalyvavo mokyklos psichologės Aldonos Giržadienės pamokėlėse apie draugiškumą ir pakantumą vienas kitam.

 Plačiau...

Vėlinės (2013-10-28)

Senovinės vėlių pagerbimo apeigos būdavo atliekamos rudenį, nuėmus nuo laukų derlių. Dar XIX a. pradžioje lietuviai vėlėms gamindavo patiekalus. Patiekalų turėjo būti 12. Paruošę maistą, švariai iššluodavo gryčios aslą, užtiesdavo balta staltiese stalą, sustatydavo gėrimų ąsočius. Prie stalo žmonės rinkdavosi tyliai. Sunešus ant stalo valgius, šeimininkas prabildavo: ,,Mirusiųjų vėlelės, kurios dar atmenamos šiuose namuose, garbingi mano šeimos protėviai, verti amžinos atminties vyrai ir garbingos moterys, o ypač tu, mano seneli ir senele, tėve ir motina (pasakydavo jų vardus), taip pat giminės, vaikeliai ir visi, kuriuos mirtis pasiėmė iš šitų namų, prašau į metines vaišes.

 Plačiau...

Sveikatos savaitė nudžiugino visus (2013-10-22)

Spalio 14-18 dienomis mokykloje vyko Sveikatos savaitė. ,,Tai proga pasimokyti gyventi sveikai,“ – taip šią savaitę pristatė biologijos mokytoja Almutė Vaitkūnienė. Ir išties pasimokyti buvo iš ko. Pirmiausia mokiniai mokyklos erdvėse eksponavo piešinius daržovių ir vaisių tema, pradinukai sukūrė koliažą, o mokyklos fojė organizuota kompozicijų iš rudens gėrybių paroda.

 Plačiau...

Mokinių taryba pradėjo savo veiklą (2013-10-10)

Spalio 4 d. Mokinių taryba, į kurią atstovai kasmet renkami klasėse, savo veiklą pradėjo pirmuoju renginiu – organizavo Mokytojo dieną. Šįkart mokytojai buvo pakviesti skristi ,,Žiburio“ avialinijų lėktuvo užsakomuoju reisu ,,Švęsk Mokytojo dieną.“ Šventės metu lėktuvo keleiviams, t.y. mokytojams, teko patirti įvairių išbandymų bei įveikti avarinius nusileidimus ar rasti išeitį iš įvairių kritinių situacijų. Lėktuvui sėkmingai sugrįžus ir nusileidus ,,Žiburio“ aerouoste, visus mokytojus plojimais pasitiko mokiniai, teikė gėles ir sveikino su profesine švente. Kitas artimiausias Mokyklos tarybos renginys – tai Helovino šventės organizavimas.

 Plačiau...

Rasotais takeliais skuba, bėga vasarėlė (2013-06-27)

Nuskambėjus Paskutiniam skambučiui ir pasibaigus mokslo metams, mokiniai dar neskuba atsisveikinti su mokykla vasarai: dešimtokai laukia PUPP rezultatų, jaunesnieji kartu su klasių vadovais vyko į suplanuotus žygius, o patys mažiausieji, kaip ir kasmet, prasmingai leido laiką stovyklėlėje ,,Varliukai – žiburiukai.“

 Plačiau...

Tradicinei Šeimos šventei artėjant (2013-05-10)

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Dar 1994 m. Jungtinių Tautų organizacija šią dieną paskelbė švente, siekdama atkreipti žmonių dėmesį į šeimą kaip į svarbiausią žmonių gyvenimo instituciją. Džiugu, kad ši diena jau daugybę metų suburia bendram pasibuvimui visą mūsų mokyklos bendruomenę.

 Plačiau...

AČIŪ UŽ JŪSŲ GERUMĄ! (2013-04-22)

Gerbiami Tėveliai!

Džiaugiamės, kad esate kartu su mumis! Jūsų kasmetinė parama padeda mokyklai atnaujinti mokymo priemones bei įrangą, turtina mokyklos biblioteką, padeda organizuoti mokyklines šventes. Visa tai labai prasminga, nes tai daroma dėl ateities – Jūsų vaikų.

Norėtume priminti, kad kaip ir kasmet Jūs galite teikti paramą mokyklai neatvėrę piniginės. Vadovaujantis LR Paramos ir labdaros įstatymu, kiekvienas Lietuvos pilietis iki 2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio gali paskirti pasirinktai organizacijai. Parama iš gyventojų pajamų mokesčio teikiama pateikus prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai iki 2013 metų gegužės 1 d. Prašymas yra nustatytos formos FR0512. Jo pateikimo būdai šie:

 Plačiau...

Pavasario belaukiant (2013-03-26)

Šių metų kovo 21-ąją dieną visi, kuriems jau įgriso laukti kažkur vis delsiančio pavasario, buvo pakviesti į sporto salę sudalyvauti velykinės sporto šventės programoje.

 Plačiau...

Kaziuko mugė (2013-03-14)

Kovo 1 d., penktadienį, mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė – tradicinis mokyklos renginys, kuriame jau nebe pirmus metus dalyvauja ir socialiniai partneriai bei kitos miesto mokyklos. Sutikti šaunių ir iškalbingų personažų – Kaziuko ir Kazytės – mugės dalyviai prisiminė tradicijas, šoko, dainavo. Vėliau, paskelbus mugės atidarymą, prasidėjo tikras šurmulys. Ypač aktyvūs buvo mažieji mugės dalyviai- pradinių klasių mokiniai. Jų darbelių buvo daug ir įvairių. Vyresniųjų klasių mokinių darbai išsiskyrė originaliomis idėjomis. Ypač akį džiugino pradinių klasių mokytojos Editos Trubilienės meniški karpiniai, ir, žinoma, kaip ir kasmet nustebino Socialinių paslaugų centro gyventojų sukurti darbai.

 Plačiau...

Sveikiname matematikos olimpiados prizininkus (2013-03-14)

Sveikiname 4a klasės mokinę Rūtą Bieliauskaitę, miesto matematikos olimpiadoje užėmusią II – ąją vietą! 

Sveikiname 4a klasės mokinį Liutaurą Mazūrą, miesto matematikos olimpiadoje užėmusį III – ąją vietą!

Sveikiname 5a klasės mokinę Meilutę Bieliauskaitę, miesto matematikos olimpiadoje užėmusią III – ąją vietą!

Sveikiname 7a klasės mokinį Dominyką Viliūną, miesto matematikos olimpiadoje užėmusį I – ąją vietą!

Sveikiname 8b klasės mokinę Iriną Chomišiną, miesto matematikos olimpiadoje užėmusią III – ąją vietą!

 Plačiau...

Tėvynės šventė (2013-03-14)

Džiaugdamiesi gražia ir prasminga Tėvynės švente, palinkėkime vieni kitiems eiti tiesos ir šviesos keliu!

Siūlome paskaityti mūsų septintokų samprotavimus apie Lietuvą.

 Plačiau...

Sveikiname (2013-03-03)

Sveikiname 10b klasės mokinį Artūrą Leonaitį, regioniniame Meninio skaitymo konkurse užėmusį II – ąją vietą!

Sveikiname 10a klasės mokinę Karoliną Jonušaitę, miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusią I – ąją vietą!

Sveikiname 10a klasės mokinę Aliną Paukštytę, miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusią II – ąją vietą!

Sveikiname 10b klasės mokinį Arnoldą Petrauską, miesto rusų (užsienio) kalbos olimpiadoje užėmusį III – ąją vietą bei miesto Meninio skaitymo konkurse (rusų kaip užsienio kalba) užėmusį III – ąją vietą!

Sveikiname 10b klasės mokinį Artūrą Leonaitį, miesto Meninio skaitymo konkurse (rusų kaip užsienio kalba) užėmusį I – ąją vietą!

 Plačiau...

Sveikiname Ramintą Mazūraitę (2013-02-19)

 

Sveikiname 10b kl.asės mokinę Ramintą Mazūraitę, užėmusią I – ąją vietą miesto lietuvių kalbos olimpiadoje.   

 Plačiau...

Laisvės atgavimo šventės (2013-02-19)

 

Kasmet Laisvės atgavimo šventės mokykloje minimos įvairiais renginiais. Šiais metais numatytas švenčių ciklas, kuris tęsis iki kovo 11 –osios- Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos.  

 Plačiau...

Meninio skatymo konkurso nugalalėtojai (2013-02-05)

Sveikiname miesto Meninio skaitymo konkurso nugalėtoją 9 -12 kl. amžiaus grupėje – 10 b klasės mokinį Artūrą Leonaitį!

Sveikiname miesto Meninio skaitymo konkurso II vietos laimėtoją 5 -8 kl. amžiaus grupėje – 6 a klasės mokinį Roką Balčiūną!

Sveikiname miesto Meninio skaitymo konkurso III vietos laimėtoją 9 -12 kl. amžiaus grupėje – 10 b klasės mokinę Ramintą Mazūraitę!

 Plačiau...

Mūsų mokykla dalyvauja projekte (2013-02-05)

Nuo šių mokslo metų ,,Žiburio” mokykla dalyvauja ,,Pagrindinio ugdymo pirmojo koncentro ( 5 – 8 kl.) mokinių esminių kompetencijų ugdymo” projekte.

Projekto paskirtis – rasti veiksmingų būdų, kaip ugdyti ir vertinti 5-8 klasių mokinių mokėjimo mokytis, komunikavimo gimtąja kalba ir gamtamokslinę kompetencijas, parengti tam reikalingas mokymo ir vertinimo priemones.

 Plačiau...

Sveikiname 10 b klasės mokinį Artūrą Leonaitį (2013-01-02)

 

Sveikiname 10 b klasės mokinį Artūrą Leonaitį, užėmusį I vietą respublikiniame meninio skaitymo konkurse (nominacija rusų kalba kaip užsienio kalba). Artūras įtaigiai padeklamavo
M. Lermontovo ištrauką ,,Borodino.“ 

 Plačiau...

Šv. Kalėdų belaukiant (2012-12-03)

 

 Prasidedant Adventui, derėtų atkreipti dėmesį į svarbiausių didžiųjų žiemos švenčių papročių kilmę.

Pasak Lietuvos etnologės P. Dundulienės, Advento laikas senovėje buvo kupinas paslaptingumo, netikrumo, baimės ir žmonių tikėjimo, jog visur slankiojančios įvairios dvasios. Gal todėl seniau Kūčių naktis būdavo praleidžiama budint ir deginant šventinę ugnį. Šį paprotį vėliau išstūmė Vokietijoje užgimusi eglutės puošimo ir užžiebimo tradicija, na, o įsigalėjus krikščionybei Advento laikotarpį imta sieti su žmogaus dvasiniu apsivalymu.  

 Plačiau...

Paminėta Pasaulinė kovos su AIDS diena (2012-12-03)

 

 Nuo 1988 m. gruodžio 1 – oji pasaulyje yra minima kaip Pasaulinė kovos su AIDS diena.

Ši baisi liga, visame pasaulyje nusinešusi beveik 40 milijonų žmonių gyvybių, yra dažnai vadinama ,,XXI a. maru“.

 Plačiau...

Tarptautinė tolerancijos diena mokykloje (2012-12-03)

 

Lapkričio 16 – ąją - Tarptautinę tolerancijos dieną – kaip ir visoje Lietuvoje paminėjo ir mūsų mokykla. Šiais metais Tarptautinė komisija nacių ir sovietinio okupacinių režimų nusikaltimams Lietuvoje įvertinti pasiūlė įstaigoms organizuoti pilietinę akciją ,,Tolerancijos skėtis“.  

 Plačiau...

Sveikiname 6a klasės mergaičių komandą (2012-12-03)

Sveikiname 6a klasės mergaičių komandą, užėmusią I vietą tarpmokyklinėse kvadrato varžybose.

Sveikiname 3 – 4 klasių komandą, užėmusią II vietą tarpmokyklinėse kvadrato varžybose.

Sveikiname 3 – 4 klasių berniukų komandą, užėmusią II vietą tarpmokyklinėse futbolo varžybose.

 

 Plačiau...
Visagino savivaldybė
Visagino pagalbos mokiniui, mokytojui, mokyklai centras
Švietimo ir mokslo ministerija
Ugdymo plėtotės centras

© 2018 Visos teisės saugomos
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla

Energetikų g. 56 LT-31227 Visaginas, tel. +370 386 73359
Visagino Žiburio pagrindinė mokykla