Sveikiname Visagino miesto Robotiados nugalėtojus! (2024-03-04)

Vasario 28 dieną Visagine vyko didžiulė STEAM šventė – regioninė Robotiada. Į renginį atvyko net 42 komandos iš Visagino, Utenos, Ignalinos ir Dusetų. Didžiuojamės pranešdami, kad linijos sekimo Lego robotų varžybose nugalėjo puikūs mokiniai ir jų robotai! Pirmąją vietą iškovojo Martynas  Bulova (5a), Astijus  Abramavičius (6a) ir Daniel  Damiyo Juchnevič (5a) su robotu „Seklys“. Antrąją vietą užėmė Nikita Arabej (6a), Lukas Eitminavičius (6a) su robotu „Titanikas“. Trečiąją vietą iškovojo Danielius Ponomariov (7b), Robert Gediun (7b), Ivan  Monachov (7b) su robotu „Mikis“. Jų atkaklumas, kūrybiškumas ir techninės žinios tikrai nuostabios. Šie jauni talentai išties išsiskyrė iš kitų ir pasižymėjo ne tik puikiais robotų programavimo įgūdžiais, bet ir komandinio darbo dvasia.

Džiaugiamės, kad SUMO lego robotų varžybose trečiąją vietą tarp 22 komandų pelnė Robert Gediun (7b), Ivan  Monachov (7b), Danielius Ponomariov (7b) su robotu „Galingasis“. Džiaugiamės ir Luko Čečkovskio (7a) bei Samantos  Vaitkevičiūtės (7a) su robotu „Rampa“ rezultatais, ši komanda pateko tarp dešimties geriausių. Mokinių pasiekimai rodo ne tik technikos išmanymą, bet ir strateginį mąstymą bei gebėjimą greitai prisitaikyti prie kintančių sąlygų.

Norime nuoširdžiai pasveikinti visus įspūdingos Robotiados šventės nugalėtojus ir dalyvius! Jūsų pasiekimai ir įdėtas darbas yra verti didelio pripažinimo. Linkime Jums toliau kurti, eksperimentuoti ir įgyvendinti savo kūrybinius sumanymus ateities projektuose. Laimės ir sėkmės Jums, robotikos talentai!