Padėkų popietė (2024-01-26)

Sausio 24 d. Visagino didžiojoje posėdžių salėje vykusioje jaukioje padėkų popietėje susirinko kūrybinga ir didelė Visagino šeima: mokiniai, mokytojai, įstaigų ir įmonių atstovai, pavieniai gyventojai – visi, visi, prisidėję prie šventinės atmosferos kūrimo mieste kalėdiniu laikotarpiu. Į šią gražią šventę Visagino bendruomenę Kalėdų laikotarpį išlydėti kvietė ir didžiausias padėkas svečiams skyrė Visagino savivaldybės vadovai: Visagino savivaldybės meras Erlandas Galaguz, vicemerė Aleksandra Grigienė bei Administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas.

Visagino savivaldybės mero padėka Visagino ,,Žiburio“ pagrindinei mokyklai įteikta mokyklos direktorei Astai Bauraitei – už dalyvavimą Pirmosios ponios Dianos Nausėdienės organizuotoje Kalėdų bendrystės tradicijoje ir kalėdinių simbolių kūrimą akcijai ,,Angelų sparnai.

Visagino savivaldybės administracijos direktoriaus padėkos raštais apdovanotos:

Loreta Čižienė - už kalėdinės akcijos organizavimą Visagino socialinės globos namų Grupinio gyvenimo namų gyventojams.

Edita Trubilienė - už mokinių paruošimą ir dalyvavimą Advento vakaronėje „Rėdos ratas“ Ignalinos rajono kultūros centre bei mokinių paruošimą ir dalyvavimą koncerte „Kalėdinis sveikinimas vienišam seneliui“ Visagino socialinių paslaugų centre.

Dalia Česnulevičienė - už mokinių paruošimą ir dalyvavimą koncerte „Kalėdinis sveikinimas vienišam seneliui“ Visagino socialinių paslaugų centre.

Anastasija Muchajeva - už pagalbą mokiniams kuriant kalėdinius elektroninius atvirukus.