AKVARIUMŲ SALONE (2024-01-03)

Ketvirtadienį, gruodžio 21 d., 2b klasės mokiniai nutarė apsilankyti Visagino akvariumų salone. Mus pasitiko geranoriškai nusiteikęs savininkas ir pakvietė susipažinti su jo akvariumų gyventojais. Žuvytės, papūgos ir vėžliukai jau ruošėsi žiemužės šventėms. Kalėdų eglutė buvo papuošta, o Kalėdų Senelis kamputyje, prie akvariumų, ruošė dovanėles žuvytėms, papūgoms, vėžliukams ir visiems geriems vaikams.

Mes susipažinome su papūgomis Bučkiu ir Džo, kurias galima išmokyti kalbėti, tik reikia sakyti gražius žodžius, nes jos greitai išmoksta pakartoti. Dar sužinojome, kad papūgos brangiai kainuoja ir kad jos pavyduliauja viena kitai. Labai patiko vėžliukai, kurie smagiai plaukiojo baseine. Akvariumų šeimininkas, pašėręs piranijas vištų kakliukais ir morkomis, trumpai papasakojo mums salono atsiradimo istoriją. Sužinojome, kad čia seniau buvo darželis, kad Akvariumui jau tuoj bus 24 metai. Padėkoję Akvariumo savininkui už nuoširdų bendravimą, grįžome į mokyklą. Įsivertinę turiningą ir prasmingą pažintinę veiklą atsisveikinome ir skubėjome namo.