ŽIEMOS ŠVENTES PASITINKANT (2024-01-03)

Gruodžio 22 dieną, penktadienį, 2b klasėje vyko integruota veikla “Kūčių papročiai ir šv. Kalėdų burtai”. Ryte mus pasitiko džiugiai nusiteikęs Kalėdų Seneliukas Tichonas. Suvokę, kad jau baigiasi Advento paskutinioji savaitė, skubėjome į klasę, kur vyko integruota veikla. Kalbėjomės apie keturias Advento savaites, apie pasirengimą Žiemužės šventėms, apie gerų darbų darymą bei Kūčių papročius ir Kalėdų burtus.

Žaidėme žaidimą “Stovi miške nameliukas”, kuriam vadovavo Kalėdų Seneliukas ir po to visiems išdalino dovanas. Džiaugėmės visi. Ypač tada, kai mus aplankė mokytoja Julija. Mokiniai labai laukė šio susitikimo. Jie papuošė kalėdinį žaisliuką ir jame apibūdino savo savybes, remdamiesi savo vardo raidėmis. Įteikdami kalėdinį žaisliuką mokytojai Julijai, jį pristatė. Po to dainavome linksmą Virgio Stakėno dainą “Laukiu dovanų”. Palinkėję vieni kitiems ramių Kūčių, džiaugsmingų šv. Kalėdų ir laimingų Naujųjų metų išėjome atostogauti.