III vieta Visagino savivaldybės STEAM konkurse „Dešimtasis jaunųjų informatikų mūšis “! (2023-12-21)

Gruodžio 6 d. dešimtą kartą vyko Visagino miesto STEAM konkursas „Jaunųjų informatikų mūšis“. Varžėsi „Žiburio“ pagrindinės mokyklos, Draugystės ir „Gerosios vilties“ progimnazijų, Verdenės gimnazijos šeštų klasių mokinių komandos.

Mokiniai turėjo atlikti praktinį darbą programomis Piešimas ir Word, parodyti savo gebėjimus dailiai ir kruopščiai dėliodami piešinį, rašydami bei formatuodami tekstus. Antrame etape šeštokų laukė protmūšis iš temų Informacija, Algoritmika, Kompiuteris ir Internetas, Logika.

Sveikiname 6a klasės mokinius, užėmusius trečiąją vietą: Brigitą Liesytę, Faustą Umbrasą, Astijų Abramavičių, Arną Glaską!