Sužinojo daug įdomių faktų apie Kalėdų tradicijas Lietuvoje (2023-12-21)

Gruodžio 7 d.  „Žiburio“ mokyklos 7a ir 8a klasių mokiniai dalyvavo tradicinėje išvykoje į kalėdinį Vilnių. Šventinės nuotaikos prisotintas senamiesčio labirintas pakvietė pasigrožėti šviesomis ir dekoracijomis. Ekskursijos metu mokiniai sužinojo daug įdomių faktų apie Kalėdų tradicijas Lietuvoje, apie tai, kaip Vilnius švenčia Kalėdas, Naujuosius metus bei Chanuką.

Mokiniai dalyvavo edukacinėje veikloje žaislų muziejuje ir gavo nuostabią galimybę apžiūrėti įvairių amžių žaislus ir sužinoti, kaip evoliucionavo vaikų pramogos nuo akmens amžiaus iki dabarties. Ekskursijos metu mokiniai pakilo į Gedimino bokštą. Bokštas ne tik suteikė puikią galimybę pamatyti miesto panoramą, bet ir supažindino su Vilniaus ir Lietuvos valstybingumo pradžia. Bokšte pristatytos įspūdingos ekspozicijos pasakoja įdomią jo šimtmečių istoriją. Ši kelionė patvirtino, kad išvykos – tai puiki proga pabendrauti su draugais ir mokytojais. Kartu keliaudami po magišką Vilniaus senamiestį, pajautėme nuostabią Kalėdų dvasią ir artėjančių švenčių džiaugsmą.