Violetai Palčinskaitei – 80 (2023-12-21)

Gruodžio 5-osios dieną 4a klasės mokiniai (mokytoja Loreta Čižienė) įsimins ilgai – Visagino miesto viešojoje bibliotekoje vykusi popietė „Svečiuose pas Violetą Palčinskaitę“ abejingų nepaliko. Skambėjo dainelė „Žirniai“ pagal Violetos Palčinskaitės žodžius, mokiniai su didžiuliu užsidegimu deklamavo jos eilėraščius, dėmesį kaustė įdomiausi faktai apie visų mylimos poetės gyvenimą, akį traukė vaišės – viskas kaip per tikrą gimtadienį. Veikla kitoje aplinkoje padėjo vaikams lavinti pažinimo, kūrybiškumo, komunikavimo kompetencijas ir praplėtė mokinių žinias apie poetę, dramaturgę Violetą Palčinskaitę. Dėkojame miesto viešosios bibliotekos darbuotojoms už prasmingą ir gražų renginį bei bendradarbiavimą.