Svajonių klasė (2023-12-06)

Kiekvienas mokinys mokydamasis nori priklausyti tokiai klasei, kuri yra vieninga, draugiška, saugi. Tad lapkričio 29 d. 4a klasėje, bendradarbiaujant su socialine pedagoge Nijole Gimžauskiene, vyko netradicinė klasės valandėlė tema „Svajonių klasė“. Mokiniai, dirbdami porose, kūrė savo klasės ir svajonių klasės taisykles, rašė, kaip įsivaizduoja tobulą klasę, kaip mokiniai turi elgtis, kokie jų pomėgiai ir bendros veiklos. Padiskutavę tarpusavyje, išsiaiškino, kokios yra mūsų klasės stiprybės ir silpnybės. Atliktas testas „Ar aš esu geras draugas?“ padėjo išsiaiškinti, ar esame geri draugai, suteikė žinių, kaip būti geram, rūpestingam draugui.

Daug emocijų vaikai patyrė piešdami gražiausias, patirtas su savo draugais akimirkas, trumpai jas aprašydami. Mokiniai aptarė, kaip įsivaizduoja svajonių klasę, ir sukūrė vieningas taisykles, kurių norėtų laikytis. Ketvirtokai nutarė penktoje klasėje pasitikrinti, ar verti „Svajonių klasės“ vardo.