ŠVENTĖME DRAUGO DIENĄ (2023-12-06)

Lapkričio 29 dieną 2b klasės mokiniai sulaukė draugų iš 2a klasės. Mokytoja Dalia Česnulevičienė pasveikino mokinius su DRAUGO DIENA ir palinkėjo mums draugystės. Išsiaiškinome, kad, norėdamas turėti gerų draugų, pirmiausia pats turi tokiu tapti. Aptarėme, kad draugystė neatsiranda pati savaime – ji nuolat auginama ir palaikoma. Norėdami geriau susidraugauti, smagiai šokome lietuvių liaudies ratelius „Kanapyčią“ ir „Šiaudų batus“. Nuotaika buvo puiki. Po to apsikeitėme sveikinimo atvirukais, kuriuos pasidarėme patys. Mokytoja Dalia pavaišino mokinius saldainukais. Padėkoję 2a klasės mokiniams ir mokytojai už nuoširdumą bei gerą nuotaiką atsisveikinimui VISI sudainavome Virgio Stakėno dainą „Laukiu dovanų“. Išlydėjome RUDENĖLĮ ir pasitikome ŽIEMOS ŠVENTES. Nutarėme draugauti ir nuolat daryti gerus darbus.