Mokinių tarybos pirmininko (prezidento) rinkimai (2023-12-06)

Lapkričio 29 d. „Žiburio“ mokykloje vyko Mokinių tarybos pirmininko (prezidento) rinkimai. Šiais mokslo metais į Mokinių tarybos pirmininko (prezidento) postą pretendavo du kandidatai: devintokė Miglė Zakarkaitė ir dešimtokas Vygintas Jakštonis. Šiemet rinkimus organizavo Mokinių tarybos narių išrinkta rinkiminė komisija, kuriai vadovavo dešimtokė Evelina Solden. Dalyvaudami rinkimuose noriai balsavo 5–10 klasių mokiniai. Ši diena ne tik mokiniams, bet ir kitiems mokyklos bendruomenės nariams buvo prasminga pilietiškumo, patriotiškumo pamoka. Visi nekantriai laukė rinkimų rezultatų. Suskaičiavus balsus paaiškėjo, kad daugiausiai mokyklos mokinių balsavo už 9a klasės mokinę Miglę Zakarkaitę.

Dėkojame visiems mokiniams, aktyviai dalyvavusiems  Mokinių tarybos pirmininko (prezidento) rinkimuose, mokiniams, kandidatavusiems į Mokinių tarybos pirmininko (prezidento) postą, visiems, prisidėjusiems prie rinkimų organizavimo. Sveikiname nugalėtoją Miglę Zakarkaitę ir nuoširdžiai linkime gerų idėjų ir prasmingų darbų mokyklos labui!