Mokytojo diena ,,Žiburyje“ (2023-10-10)

Spalio 5–oji – tarptautinė Mokytojo diena. Tradiciškai tą dieną mokykloje organizuoja Mokinių taryba. Šiemet graži tradicija buvo tęsiama – dešimtokai, devintokai bei dalis aštuntokų vadavo mokytojus, vesdami pamokas. Po pamokų mokytojai rinkosi į mokytojų kambarį, kur 4 a klasės mokiniai pakėlė jiems nuotaiką linksma pasveikinimo dainele. Juos parengė muzikos mokytoja Vita Dūdėnienė. Vėliau šventinę nuotaiką kūrė ir visus mokyklos mokytojus sveikino Mokinių tarybos atstovai, vadovaujami Loretos Leonovienės. Parengta muzikinė–literatūrinė kompozicija ir joje taikliai parinktas poetinis žodis, nuskambėjusi daina sujaudino mokytojų širdis. Visi mokyklos pedagogai nuoširdžiais plojimais dėkojo už jaukią šventės popietę.