DIENA BE AUTOMOBILIO? (2023-10-03)

Dieną be automobilio Visagino pradinukai paminėjo tradiciškai. Šią dieną tarp mokinių karaliavo dviratis. 2023 m. rugsėjo 21 d. Visagino ,,Verdenės“ gimnazijoje įvyko tradicinės Pradinių klasių mokinių dviratininkų varžybos ,,Aš mažasis eismo dalyvis“. Renginį organizavimo Utenos apskrities Visagino policijos komisariatas ir Visagino ,,Verdenės“ gimnazija. Dviratininkų varžybose dalyvavo Visagino mokyklų 1-4 klasių mokiniai. Dalyvius į renginį atlydėjo mokytojai, tėvai.

Varžybų dalyviams teko prisiminti dviratininkų pareigas, puikiai išmanyti kelio ženklus, tinkamai dėvėti atšvaitus, tvarkingai paruošti dviračius varžyboms, važiuoti sudėtingu kliūčių ruožu.

,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos dalyviai pasirodė ypatingai šauniai. Žiburiečiai užėmė tik prizines vietas. Pirmą vietą laimėjo 1 a klasės mokinys Mykolas Šutas. Jis tapo geriausiu tarp miesto pirmų klasių mokinių. Pirmą vietą taip pat laimėjo 2a klasės mokinys Ilja Kostygov. Jis buvo geriausias tarp antrų klasių mokinių. Pirma vieta atiteko ir 4a klasės mokiniui Markui Kobiakovui. Trečią vietą tarp trečios klasės mokinių laimėjo Vilius Sužiedėlis.

Mokiniai buvo apdovanoti diplomais ir atminimo dovanėlėmis.