Saugus elgesys gatvėje (2023-09-27)

Visi mokinukai yra impulsyvūs, judrūs ir smalsūs, eidami į mokyklą nuolat tyrinėja aplinką, tad kartais gali pamiršti saugaus elgesio gatvėje taisykles. Todėl Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1a ir 1b klasės mokinius jau aplankė pirmoji viešnia. Tai Utenos aps. VPK Visagino policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja Onutė Pernavienė. Pasitelkdama vaizdines priemones, policijos pareigūnė supažindino su elgesio gatvėje taisyklėmis, papasakojo, kaip ir kur važinėti su dviračiais ir paspirtukais. Pareigūnė atkreipė dėmesį, kad su paspirtuku negalima važiuoti dviem asmenims.

Su pirmokėliais buvo kalbėta ir apie priemones, būtinas tamsiu paros metu. Mažieji jau moka taisyklingai nešioti atšvaitus, žino, kada naudoti šviesą atspindinčią liemenę. Pareigūnė priminė, kad važiuojant automobiliu su tėveliais, būtina sėdėti specialioje kėdutėje. Pirmokai buvo aktyvūs: atsakė į visus jiems pateiktus klausimus. Dėkojame pareigūnei ir tikimės, kad mūsų pirmokėliai viską prisimins ir gatvėje elgsis atsakingai.