Naktis mokykloje (2023-06-30)

Paskutinę mokslo metų pirmadienio naktį mokykloje siautėjo ir dūzgė 8 - 10 klasių mokiniai, švęsdami mokslo metų pabaigą. Susirinkę aštuntą valandą vakaro, surengtoje diskotekoje žiburiečiai šoko taip, lyg šoktų už visus metus, o įpusėjus nakčiai pavirto Robino Hudo istorijos veikėjais. Ilgai ir įnirtingai ruošęsi, puošęsi ir puošę mokyklą, visi degte degė noru veikti. Užduočių turėjo ne vieną ir ne dvi: karaliaus duktė vis bėgo iš rūmų, miestelį puldinėjo plėšikai, Robinas iki pat ryto kovėsi su karaliumi.

Dar nepragydus pirmiesiems paukščiams išaiškėjo vaidinimo laimėtojai, o po kelių valgymo ir tvarkymosi pertraukėlių mokiniai, sugrįžę į tikruosius savo pavidalus, susirinko muzikos salėje jaukiam filmo žiūrėjimui. Deja, filmą pamatė ne visi... Turbūt daugelis dar būtų iki vėlyvo ryto sapnavę nuotykius girioje ir pilyje, lekiančias strėles ir pabėgti bandančias karalaites, jei ne pareigingi mokinių savivaldos atstovai. Jie pasirūpino, kad greit sapnai išsisklaidytų ir rytas prasidėtų aktyvia veikla. Naktis mokykloje buvo praleista linksmai ir interaktyviai.