Tarp geriausiųjų Lietuvoje! (2023-06-22)

Visagino „Žiburio“ pagrindinė mokykla ryžosi priimti Nacionalinį IT iššūkį, įveikė atranką ir tapo viena iš dešimties pažangiausių informacinių technologijų edukacijos projekto „Nacionalinis IT iššūkis" visos Lietuvos mokyklų, taigi buvome pirmi Utenos regione. Prezidentės Dalios Grybauskaitės globojamas „Nacionalinis IT iššūkis“ – pirmasis projektas, skirtas visos Lietuvos mokiniams, siekiant gerinti žinias IT srityje ir įsikvėpti domėjimąsi technologijomis.

„Telia Global Services Lithuania“ iniciatyva organizuojamas projektas kvietė 7–9 klasių moksleivius dalyvauti nuotolinėse pamokose ir daugiau sužinoti apie technologijų istoriją, pasidomėti, kas mūsų laukia ateityje, bei mokytis realaus programavimo pagrindų. Projekto metu atstovaudami savo mokyklai moksleiviai išbandys jėgas kovodami dėl pažangiausių mokyklų ir regionų vardo.