Kalėdiniai labdaros renginiai (2015-01-04)

Jau ne pirmus metus gruodžio mėnesį mokykloje vyksta įvairios gerumo akcijos, kurių metu visa mokyklos bendruomenė stengiasi padėti tiems, kas patiria sunkumų. Gruodžio 12d. mokyklos bendruomenė dalyvavo tradicinėje akcijoje ,,Maltiečių sriuba“. Šios akcijos metu surinktos lėšos yra skiriamos tam, kad būtų pamaitinti vargingai gyvenantys žmonės. Kaip ir pernai, mūsų mokyklos Mokinių tarybos atstovai kalėdinės miesto eglės įžiebimo šventės metu prekiavo saldumynais, kuriuos kepė mokinių tėveliai bei patys mokiniai. Visi suaukoti pinigėliai, t.y. 132 lt, buvo perduoti Maltos ordino atstovams.

Kita gerumo akcija – tai Visagino socialinių paslaugų centrui, kurį lanko socialinės rizikos šeimų vaikai, perduotos saldžios dovanos. Tikimės, kad jos pradžiugins tuos vaikus, kurių gyvenime trūksta džiaugsmo ir šilumos.

Na, ir dar vieną gerą darbą mokyklos bendruomenė atliko pasirūpindama beglobiais gyvūnėliais. Jiems buvo nupirkta maisto, o technologijų mokytojas Rimantas Malinauskas su mokiniais sumeistravo didelę būdą lauke šąlantiems šunims, nes žiemą jie neturi kur prisiglausti. Visa tai buvo perduota Visagino gyvūnų prieglaudai ,,Padėk man“.

Išties, gerumą labiausiai pajaučiame tada, kai patys darome gerą darbą. Tad dėkodami visiems mūsų organizuotų akcijų rėmėjams, linkime, kad tas gerumas grįžtų su kaupu. Gražių ir prasmingų švenčių!