Tyrimų ir eksperimentų diena (2023-06-22)

Birželio 15-ąją Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje vyko Tyrimų ir eksperimentų diena. Pagal parengtą pamokų tvarkaraštį kiekviena klasė buvo pakviesta įvairioms STEAM veikloms. Mokiniai turėjo galimybę pasitikrinti savo žinias ir sugebėjimus atlikdami eksperimentus arba įdomias praktines užduotis.

5-10 klasių mokiniai dalyvavo gamtos, tiksliųjų mokslų ir geografijos protų mūšyje. Taikydami ,,Origami“ techniką  lankstė lėktuvėlius ir bandė jų aerodinamines savybes, penkiais skirtingais būdais matavo medžių aukštį, vyko ekonomikos projektų pristatymai apie pinigus,  braižė žemėlapius, mokėsi piešti iš skaičių skirtingus gyvūnus.

Per paskutinę pamoką 5-10 klasių mokiniai leidosi į smagų nuotykį statydami tiltus iš pagaliukų. Trumpai išsiaiškinę ir aptarę konstrukcijos svarbą stabilumui, „architektai“ bandė įgyvendinti savo strategijas ir sukonstruoti tiltą.