Miesto pradinių kasių mokinių konferencija „Mano augintinis“  (2023-06-22)

Besibaigiant mokslo metams Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1a ir 3a klasių mokiniai dalyvavo miesto pradinių klasių mokinių konferencijoje „Mano augintinis“, kurią jau antrą kartą šiais mokslo metais organizavo Visagino „Gerosios vilties“ progimnazija (pirmojoje vykusioje konferencijoje ,,Visagino istorija – mano šeimos istorija“ taip pat dalyvavo 3a klasės mokiniai).

Per integruotas pamokas mažieji žiburiečiai  rinko medžiagą, gilino žinias, parengė pranešimus bei vaizdinę medžiagą apie savo augintinius. Didžiulis išbandymas -  pristatyti augintinį savo draugams ir mokytis viešojo kalbėjimo meno. Ne taip jau paprasta papasakoti apie savo augintinį, jo charakterį, mėgstamiausią užsiėmimą, mitybos įpročius bei laisvalaikio pomėgius. Tačiau ir pirmokai, ir trečiokai išsikėlė tikslą ne tik parengti pristatymą klasės draugams, bet ir sudalyvauti miesto pradinių klasių konferencijoje „Mano augintinis“.

Prasidėjus renginiui salėje karaliavo šaunūs šuniukų, kačiukų, jūros kiaulyčių, žiurkėnų, žuvyčių, papūgų, skruzdėlių šeimininkai. O įspūdingą pasirodymą surengę kinologai su dresuotu vokiečių aviganiu Rokiu sukėlė ypač daug emocijų mažiesiems augintinių mylėtojams. Konferencijoje dalyvavo  ir  pranešimus skaitė pirmokai Ilja Kostygov („Mano bitės“), Emilija Makovskaja („Mano augintinis aksalotlis“), Ieva Parakevič („Žiurkėnas Šu šu“), Kornelija Vaičytė („Plėšrūno ir paukščio draugystė? Įmanoma“), trečiokai  Ieva Paškova („Katytė Teri“), Kotryna Kazakova („Mažoji Bonė“), Anna Kozlova („Jo didenybė Grafas“). Pristatytas ir  3a klasės kolektyvinis kūrybinis darbas „Mano augintinis“. Visi konferencijos dalyviai apdovanoti padėkomis ir atminimo dovanėlėmis.

Konferencijos dalyviai labai nustebino savo aktyvumu ir pranešimų kokybe. Mažieji pranešėjai pasisėmė patirties, pademonstravo savo gebėjimus, pasidalijo gerąja patirtimi su bendraamžiais iš visų miesto mokyklų. Ačiū tariame  mūsų mokyklos 1a (mokytoja Dalia Česnulevičienė)  ir 3a (mokytoja Loreta Čižienė) klasių mokiniams. Linkime jiems sėkmės ir gražios vasaros su savo augintiniais.