RESPUBLIKINIS KONKURSAS „FIZIKOS BANDYMAI APLINK MUS“ (2023-06-22)

Baigėsi respublikinis konkursas „Fizikos bandymai aplink mus 2023 m.“ Konkursas vyko nuo šių metų vasario 10-os iki birželio 10-os dienos. Konkursą organizuoja Lietuvos fizikos mokytojų asociacija (LFMA), Kauno švietimo inovacijų centras (KŠIC), Kauno Jono Jablonskio gimnazija, Kauno miesto fizikos mokytojų metodinis būrelis. Konkurso tikslas – ugdyti mokinių gebėjimus ir įgūdžius suprasti gamtos mokslus atliekant bandymus bei eksperimentus.

Fizikos konkurse dalyvavo ir tiriamuosius darbus pristatė mokiniai iš įvairių mokyklų. Šiame konkurse dalyvavo ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 10a klasės  mokiniai Marija Kaleničenko ir Laurynas Glaska. Jie   pateikė darbą „Fotometrija“ ir 10-ų klasių PPT sekcijoje užėmė III vietą.

Mokiniai respublikiniame konkurse dalyvauja jau antrą kartą. Džiaugiamės šiuo renginiu, kuris leidžia mokiniams eksperimentuoti, integruoti  ne tik fizikos, bet ir kitų gamtos mokslų temas.

Linkiu sėkmės savo mokiniams eksperimentuojant ir ne tik įsimenant faktus, bet ir giliau suprantant tyrinėjamus reiškinius.