Apie tarptautinio matematikos konkurso ,,Kengūra" laimėjimus (2023-06-12)

,,Kengūra" – kasmetinis tarptautinis matematikos konkursas, vykstantis daugiau nei 30-yje šalių, kuriame gali dalyvauti 1-12 kl. moksleiviai ir skaityti mokantys darželinukai.  4 a klasės mokiniai (vyr. mokytoja Renata Skukauskienė) tradiciškai stengiasi dalyvauti tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra".  Šios klasės mokinys Kiril Švedov jau antrus metus iš eilės užima I-ąją vietą tarp miesto ketvirtųjų klasių mokinių. Jam pavyko aplenkti 96 % grupės dalyvių Lietuvoje.

Šaunių rezultatų pasiekė ir Lev Vološčik mieste užimdamas IV-ąją vietą tarp miesto ketvirtųjų klasių mokinių ir aplenkęs 95 % grupės dalyvių Lietuvoje, Denis Stepanov mieste užimdamas VIII-ąją vietą ir aplenkęs 93 % grupės dalyvių Lietuvoje bei Brigita Ulevičiūtė mieste užimdama XIII-ąją vietą ir aplenkusi 85 % grupės dalyvius Lietuvoje.

Didžiuojuosi mokinių žiniomis ir puikiais rezultatais. Viliuosi, kad savo gebėjimus pademonstruos ir būdami penktokais. Sėkmės jiems. Šaunuoliai.