Amatų kraitelė (2023-05-29)

Neformalusis vaikų švietimas – tai kryptinga veikla vaikų pažinimui, lavinimui, saviraiškos poreikių tenkinimui, specifinių gebėjimų ir kompetencijų ugdymui. „Amatų kraitelė“ – vieta, kur mokiniai galėjo mokytis, mokyti, dalintis žiniomis, pažinti ir skleisti senuosius amatus, mokytis scenos meno.

Šiais metais 4 b klasės mokiniai su mokytoja Irena Gaidiene giliau pažino keramikos ir vaistažolių paslaptis. Tuo tikslu apsilankė raganėlės Azalijos virtuvėje, degustavo vaistažolių arbatėles. Vaikai gamino darbelius iš šieno, kuriais papuošė mokyklos fojė per Kaziuko mugės šventę.

Buvo išbandytas ir  aktorystės menas. Bendradarbiaudami grupėje sukūrė trumpą, mokiniams gerai suprantamą inscenizaciją. Ketvirtokai tapo drąsesni, nugalėjo scenos baimę. Stebėjo, improvizavo ir vertino savo pačių bei draugų vaidybinius, kūrybinius ir šokio epizodus, gamino dekoracijas spektakliui ,,Kiškių nuotykiai miške“. Gegužės mėnesį savo spektakliu mokiniai pradžiugino tėvelius. Vėliau vaidino lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ priešmokyklinio ugdymo mokinukams ir pedagogams. Trečią kartą į spektaklį sukvietė ir „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokinius.