Abėcėlės šventės aidai (2023-05-08)

2023 m. gegužės 4 d. Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos 1a ir 1b klasių mokiniai rinkosi į ilgai lauktą Abėcėlės šventę. Į renginį pasigrožėti mokinių gebėjimais atvyko ne tik tėveliai, mokyklos direktorė Asta Bauraitė, bet ir gausus pulkas nenuoramų priešmokyklinukų iš Visagino vaikų lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“, kurie nekantriai laukia, kada ir jie pradės lankyti mokyklą. Šventę mokiniai pradėjo Draugų daina, įdomiu spektakliu apie Zuikį Puikį ir jo pirmą dieną mokykloje. Mokiniai deklamavo ketureilius apie visas abėcėlės raides, dainavo skambias dainas, šoko lietuvių liaudies šokį „Cicėliukė Marceliukė“. Šventėje net Zuikis Puikis vaikus aplankė ir sužinojo, kad mokytis yra labai smagu ir gera. Dalijamės šventės akimirkomis.