Laimėta III vieta V Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etape (2023-05-08)

Sveikiname ,,Žiburio“ mokyklos 10 a kl. mokinį Lauryną Glaską V Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etape užėmusį III vietą! Balandžio 28 –29 dienomis Kėdainiuose vyko V Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados šalies etapas, į kurį susirinko regionų etapo 1–2 vietų laimėtojai. Olimpiados dalyviams teko įveikti etnokultūros pažinimo testą. Šių metų testas apėmė tradicinės muzikos, tautinių drabužių, tradicinės architektūros, kulinarinio paveldo bei regioninių papročių temas. Vėliau teko pristatyti etnokultūrinės raiškos užduotį. Laurynas pristatė Girneliškės kaimo apylinkėse esančių vietovardžių pavadinimus ir žmonių pravardes bei pasakojo sakmę ceikiniškių šnekta. Didžiuojamės puikiu Lauryno pasiekimu!