Elgsiesi atsakingai – būsi saugus ir sveikas (2023-05-02)

Balandis – saugaus eismo mėnuo! Tad trečiadienį, 26 d., Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos Mokinių taryba vykdė akciją ,,Būk saugus, atsargus ir sveikas“. Mūsų vyriausieji, 10a klasės mokiniai, per pertraukas sukvietė jaunesniųjų klasių mokinius prisiminti svarbiausių dviratininkams ir paspirtukininkams taikomų Kelių eismo taisyklių ir ragino jų laikytis. O 8a, 7a ir 5a Mokinių tarybos atstovai organizavo klasės valandėlę ketvirtokams, kurios metu buvo pateikta naudingų patarimų, saugumo rekomendacijų. Pamokos pabaigoje žaidimo ,,Kahoot“ būdu ketvirtokai galėjo pasitikrinti savo įgytas žinias.

Šią dieną mokykloje svečiavosi ir Visagino policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Onutė Pernavienė. Ji vedė pamoką 5-7 klasių moksleiviams ir priminė jauniesiems eismo dalyviams kelių eismo taisykles, pasakojo, kaip kiekvienam svarbu būti atsakingam už savo elgesį gatvėje, kad jaustųsi saugus ir nepatektų į eismo įvykį.

Jei  laikysimės taisyklių, važinėjimasis dviračiais, paspirtukais bus malonus bei  saugus.