TEMIDĖS labirintuose (2023-04-03)

Kovo 15 d. „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje įvyko Visagino policijos komisariato dviejų šaunių pareigūnių Onutės ir Oksanos organizuotas teisinių žinių konkursas TEMIDĖ. Konkurse varžėsi trys komandos: „Laimė“, „Draugystė“ ir mūsų mokyklos komanda „Arbūzeriai“. Konkurso klausimai buvo nelengvi, komandų nariai ilgai tarėsi, diskutavo, ieškojo teisingų atsakymų. Susumavus galutinius rezultatus, mūsų mokyklos komanda „Arbūzeriai“ tapo nugalėtoja - užėmė garbingą I vietą.

Žiburiečiai nepabūgo dar didesnio išbandymo ir kovo 22 dieną dalyvavo antrame TEMIDĖS konkurso etape. Šįkart konkursas vyko Molėtuose, čia varžėsi 6 komandos. „Arbūzeriai“ buvo jauniausia komanda, tačiau mokiniai neišsigando. Dalyviams teko įveikti sudėtingas užduotis pabėgimo kambaryje „Escape Home“. Šį kartą „Arbūzeriams“ sekėsi ne taip sklandžiai, kaip pirmame etape, tačiau jie nenusiminė. Grįžo gerai nusiteikę, džiaugėsi, kad galėjo savo jėgas išbandyti pabėgimo kambaryje. Ir dabar jie išliko ryžtingi, žadėjo, kad kitais metais, sukaupusi daugiau žinių ir jėgų, sustiprėjusi komanda grįš į pabėgimo kambarį. Dėkojame šauniesiems mūsų „Arbūzeriams“!