Viktorina „Draugystė veža“ (2023-04-03)

Kovas - tradiciškai sąmoningumo didinimo mėnuo be patyčių. Šia proga mokyklos socialinė pedagogė Nijolė kartu su psichologe Simona pakvietė antrokus ir trečiokus pasivaržyti smagioje viktorinoje „Draugystė veža“. Mokiniai pasitikrino savo žinias patyčių tema, aptarė, kaip reikėtų elgtis įvairiose situacijose, išbandė jėgas komandinėse rungtyse. Palaikymo komanda taip pat turėjo ką veikti: pynė draugystės apyrankes, bandė įvardyti kuo daugiau gero draugo savybių. Po įtemptos kovos vieno taško skirtumu viktoriną laimėjo 2a klasės komanda.

Tačiau niekas neliko be dovanų – visi dalyviai išėjo nešini besišypsančiais balionais, o klasėse dalinosi saldžius prizus. Na, o geriausia dovana, kurią galime dovanoti vieni kitiems – draugystė. Dalinkimės ja su kitais ir tegul nelieka vietos patyčioms!