Matematinis protų mūšis (2023-03-26)

Kovo 21 d. 11.00 val. Zarasuose įvyko 5-ų klasių komandų matematinis protų mūšis, kuriame susitiko Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos ir Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos penktokai. Matematikos protų mūšyje netrūko užduočių, kur mokiniai turėjo ne tik greitai suskaičiuoti, bet ir pasitelkti loginį mąstymą. Taip pat buvo pateiktos praktinės užduotys, kurias žiburiečiai labai išradingai įveikė. Reikia pasidžiaugti, kad mūsų penktokai užėmė II ir III vietas.

Šiuo renginiu baigėsi Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijos matematikos ir gamtos mokslų savaitė. Ačiū Zarasų Pauliaus Širvio progimnazijai už bendradarbiavimą, šiltą priėmimą ir suteiktą galimybę dalyvauti matematiniame protų mūšyje. Tikimės, kad kitais metais, vėl tuo pačiu metu, šiųmečiai nugalėtojai vėl mus pasikvies į savo mokyklą pasimėgauti matematikos klausimais, galvosūkiais ir mįslėmis.