Šv. Velykų belaukiant (2023-03-21)

Kovo 17 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje 1a klasėje vyko nuostabus kūrybinis darbas – saulėtas rytas mokinius sukvietė į kūrybines dirbtuvėles „Šv. Velykų belaukiant“. Dirbtuvėlių idėjų vadove tapo pirmokės Emilijos Makovskajos mama Jekaterina - nuostabių rankų meistrė. Jai talkino ne mažiau kūrybinga Michailo Karpenko mama Julija. Mokinukai susikaupę klausėsi patarimų, kaip dailiai ir neįprastai išmarginti velykinį margutį, kokiomis spalvomis jį nudažyti, kokiais raštais dekoruoti, kaip išpuošti kaspinėliais ir spalvotomis juostelėmis.

Rezultatas buvo puikus, mokiniai nuostabius margučius laimingi išsinešė į namus. Jų šeimose, tikime, Šv. Velykų stalas dabar bus dar gražesnis. Dėkojame Jekaterinai Makovskajai už pamokėles, priemonių gausą, idėjas, o Julijai Karpenko - už pagalbą mokiniams kuriant Velykų stebuklą. Dėkui ir kitiems tėveliams už bendradarbiavimą ir pagalbą. Jūs nuostabūs!