KAZIUKO MUGĖ MOKYKLOJE (2023-03-07)

Ei, iš pašalių visi, ir apsiavę , ir basi…
Kai išgirsit smagią dainą tuoj visi į mugę einat!
Ką nupirksit, ką parduosit, bet tušti negrįšit –
Su pilnais krepšiais gėrybių į namus parvyksit!

Kartu su pavasariu ateina ir pirmoji pavasario šventė- Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero diena. Šiais metais kovo 3 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinę mokyklą užliejo šurmuliuojanti, tradicine jau tapusi Kaziuko mugė. 4b klasės mokiniai mugės dalyvius ir svečius pasitiko sveikinimo žodžiais, dainomis, šmaikščiomis istorijomis ir šokiais. Kiekvienais metais mokiniai su dideliu nekantrumu laukia šios šventės, kurios metu turi galimybę išsidėlioti savo kruopščiai padarytus gaminius ir bent akimirkai tapti tikrais prekybininkais. Mugės metu prekystaliai linko nuo gausybės pyragų, saldainių, įvairių dirbinių, kuriems išgražinti vaikai ir jų tėveliai nepagailėjo nei laiko, nei sumanumo. Esame labai dėkingi mokinių tėveliams ir mokytojams, kurie padėjo vaikams pasiruošti mugei. Malonu, kad iš mugės lankytojai išsinešė ne tik gausių lauktuvių, bet ir šiltą pavasarišką nuotaiką.