5-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados regioniniame ture Aukštaitijoje (2023-03-02)

5-osios Lietuvos mokinių etninės kultūros olimpiados regioninis turas Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokinius pakvietė net į Radviliškį. Čia, Gražinos pagrindinėje mokykloje, mokiniai atliko etnokultūrinio pažinimo testą, o vėliau jų laukė etnokultūrinės veiklos ir raiškos pristatymas. Ilga kelionė, įtempta olimpiados darbotvarkė, vėliau ekskursija po Radviliškio senamiestį pareikalavo nemažai jėgų, tačiau netrukus viską atpirko rezultatai: Laurynas Glaska džiaugėsi laimėjęs II vietą, o Marija Kaleničenko rankose laikė III vietos apdovanojimą. Sėkmės Laurynui respublikiniame olimpiados etape, kuriam jis jau ruošiasi!