Nuaidėjo Šimtadienis (2023-03-02)

Smagu, kad šiais mokslo metais vėl atgyja dėl karantino jau kelerius metus negalėjusios vykti tradicinės mokyklos šventės. Tad vasario 24 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 9a klasės mokiniai pakvietė dešimtokus ir mokytojus į Šimtadienio šventę. Šįkart Šimtadienio tema buvo gana netikėta. Tie, kuriems mokykloje teliko šeimininkauti 100 dienų, turėjo „leistis į žygį“ – mokyklos salė tapo paslaptingu mišku. Dešimtokų laukė tikri išbandymai: pirmiausia turėjo įrodyti, kad gerai pažįsta vieni kitus, Lietuvos įžymybes, žino reikšmingas datas, o vėliau jiems teko susirasti vietą prie laužo, pereiti pelkėje brastą, nugalėti kraujo ištroškusius uodus. Kadangi dešimtokai visus sunkumus atlaikė, pasirodė sumanūs, vikrūs ir ištvermingi, vakaro pabaigoje buvo apdovanoti. Jie pasipuošė devintokų vytomis juostelėmis, jų laukė tai progai skirti gardumynai.