Didžiuojamės gauta padėka (2023-01-12)

Kiekvienais metais sausio 1 d. yra minima Lietuvos vėliavos diena, taip pagerbiami Lietuvos savanoriai, kurie 1919 metų sausio 1 d. Gedimino pilies kalne iškėlė mūsų trispalvę. Ta proga Gedimino kalno bokšte rengiama iškilminga vėliavos pakeitimo ceremonija. Pagal tradiciją senoji vėliava kasmet perduodama saugoti vienai iš Lietuvos mokyklų, pasižymėjusių ugdant pilietiškumą Visagino ,,Žiburio“ pagrindinė mokykla dalyvavo atrankoje 2022 m. Gedimino pilies bokšto Lietuvos valstybinei vėliavai gauti ir buvo įvertinta Krašto apsaugos ministro Arvydo Anušausko, Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždinienės bei Lietuvos nacionalinio muziejaus direktorės Rūtos Kačkutės padėkos raštu. Didžiuojamės gauta padėka!