Mažieji žiburiečiai aplankė vienišus Visagino gyventojus (2022-12-22)

Adventas - gerumo metas. Šiuo laiku stengiamės būti jautresni, atlikti nors vieną gerą darbą, papuošti širdeles Kalėdų šventėms. Tad 2022 m. gruodžio 20 d. Visagino „Žiburio” pagrindinės mokyklos 1a klasės mokiniai, jų tėveliai bei mokytojos Vita Dūdėnienė ir Dalia Česnulevičienė tradiciškai aplankė vienišus žmones, kurie jaukiai gyvena Visagino savarankiško gyvenimo namuose.

Mokiniai parengė šventinę programėlę ,,Kalėdų varpeliai“: pirmokėliai deklamavo eilėraščius, dainavo advento, Kalėdų bei Naujųjų metų dainas, šoko snaigių šokį ir net skambino pianinu. Šventinis susibūrimas, padovanoti savo rankomis pagaminti atvirukai, nuoširdūs apkabinimai, jautrus pokalbis su negalinčiais vaikščioti senoliais padėjo mokiniams suprasti, kaip svarbu prisiminti esantį šalia, kaip gera dovanoti gerumą ir dėmesį.

Dėkojame Visagino savarankiško gyvenimo namų gyventojams už žiburiečiams parodytą dėmesį,  dovanėles, saldumynus.

Dėkojame pirmokų tėveliams už supratimą ir pagalbą.

Dėkojame mokytojai Vitai Dūdėnienei už geranorišką bendradarbiavimą ruošiant šventinę programėlę.

Dėkojame mokiniams, kurie atvėrė širdeles Kalėdų gerumui.