Tradicija tapusi kalėdinė išvyka į Vilnių (2022-12-22)

Gruodžio 15 d. Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 6a ir 7a klasių mokiniai tradiciškai prieš žiemos šventes nuvyko į sostinę. Ten mokiniai aplankė Vilniaus iliuzijų muziejų, pasivaikščiojo kalėdiškai pasipuošusiame senamiestyje ir nerte nėrė į LUMINOS parko pasaką.

Iliuzijų muziejaus ekspozicijoje nustebino susipynę mokslo išradimai ir menas: fizika ir optika eksponuojama kartu su mįslingais meno kūriniais ir klasikinėmis paslaptimis. Ši išskirtinė edukacija ne tik labai sudomino, bet ir   pakvietė interaktyvioms veikloms: mokiniai piešė šviesa, kūrė šešėlius ir pabuvo pasaulyje aukštyn kojomis.

Vėliau keliaujant po Vilniaus senamiestį vaikams labiausiai patiko Stiklių gatvė. Mokiniai žavėjosi nuostabiomis kalėdinėmis dekoracijomis. „Puošmenos nepaprastai gražios, mums labai patinka, jau galime justi kalėdinę dvasią ir tai labai vertiname“, – džiaugėsi žiburiečiai.

Na, o vakare  LUMINOS parkas pakvietė mokinius į šviesos kelionę, kurioje kiekvienas  patyrė šviesų, šešėlių ir garsų magiją. Ir šis edukacinės kelionės objektas padovanojo puikią nuotaiką, paliko pačius gražiausius prisiminimus.