Paminėta Tarptautinė antikorupcijos diena (2022-12-19)

2022 m. gruodžio 9 d. pasaulyje minima Tarptautinė antikorupcijos diena. Visagino savivaldybė ta proga tradiciškai organizuoja miesto mokyklų mokinių piešinių, plakatų, vaizdo filmukų bei rašinių konkursą. 2022 m. gruodžio 14 d. Visagino savivaldybės administracijoje vyko mokinių piešinių, plakatų, vaizdo filmukų bei rašinių konkurso, skirto Antikorupcijos dienai paminėti, nugalėtojų apdovanojimo šventė. Į dalyvius kreipėsi, už aktyvų dalyvavimą dėkojo ir prizus įteikė miesto meras Erlandas Galaguz, mero pavaduotoja Aleksandra Grigienė, administracijos direktorius Virginijus Andrius Bukauskas, administracijos direktoriaus pavaduotoja Julija Svidėnienė.

Norisi pasidžiaugti ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos mokinių aktyviu dalyvavimu konkurse ir sukurtų darbų gausa. 1 - 4 ir 9 - 10 klasių mokiniai apdovanoti atminimo dovanėlėmis ir padėkomis už bendruomeniškumą ir nepakantumą korupcijai. Ypatingai pagerbta 2a klasės mokinė Jelena Kalinina, gavusi specialųjį administracijos direktoriaus prizą.