Gera daryti gera (2022-12-10)

Jau dvyliktą kartą Visagine buvo įteiktos nominacijos „Gera daryti gera“. Jas įsteigė Visagino vaiko teisių apsaugos tarnyba. Į šį gražų ir šiltą renginį gruodžio 9 d. buvo pakviestas ir Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos 9a klasės mokinys Vygintas Jakštonis. Devintoką Vygintą Jakštonį pažįsta visi: ir mokiniai, ir mokytojai. Ir ne tik todėl, kad kiekvienais mokslo metais jo nuotrauka papuošia mokyklos pirmūnų garbės lentą. Pirmiausia Vygintas aktyviai dalyvauja klasės gyvenime. Jis ne tik stengiasi rodyti pavyzdį kitiems savo labai geru mokymusi ir kultūringu elgesiu, bet ir rūpinasi burti klasės kolektyvą. Mokinys aktyvus popamokinėje veikloje, noriai dalyvauja įvairiuose projektuose, mainų programose.

Mokykloje Vygintas taip pat užsiima aktyvia veikla. Jis Mokinių tarybos narys, aktyviai joje dirba. Neseniai jo sukurti darbai prevencine tema papuošė mokyklos erdves.

Mokinių taryba pasiūlė Vygintą atstovauti mokiams ir Mokyklos taryboje.

Vygintas mielai imasi organizuoti ir mokyklos šventes. Kaip renginių vedėjas ir skaitovas, jis maloniai nustebino mokyklos bendruomenę per Rugsėjo pirmosios šventę, Vėlinių minėjimą miesto Šv. Apaštalo Pauliaus bažnyčioje. Na, o užvėręs mokyklos duris, jis randa laiko dar ir architektūros būreliui.

Malonu bendrauti su mokiniu, kuriam gera daryti gera savo sąžiningai atliekamais darbais.