I vieta Visagino savivaldybės  informacinių technologijų konkurse „Jaunųjų informatikų mūšis – 2022“ (2022-12-08)

Gruodžio 7 d. vyko tradicinis Visagino miesto STEAM konkursas „Devintasis jaunųjų informatikų mūšis“.  Po pertraukos „gyvai“ susitiko „Žiburio“ pagrindinės mokyklos, Draugystės ir „Gerosios vilties“ progimnazijų  šeštų klasių mokinių komandos. Šiais metais konkurso tema – „Robotai žmogaus gyvenime“. Mokiniai turėjo atlikti praktinį darbą programose Piešimas ir Word, parodyti savo gebėjimus dailiai ir kruopščiai dėliodami piešinį, rašydami bei formatuodami tekstus. Antrame etape šeštokų laukė protmūšis iš temų Informacija, Algoritmika,  Kompiuterio dalys, Internetas, Logika.

Įtemptoje kovoje žiburiečiai parodė labai gerus rezultatus, surinko maksimalų taškų skaičių iš praktinio darbo, gerai atsakinėjo į gana sudėtingus klausimus ir iškovojo pirmąją vietą.   Sveikiname 6a klasės mokinius, užėmusius pirmąją vietą: Ūlą Dubakaitę, Viltę Tajevskytę, Samantą Vaitkevičiūtę, Nikolajų Gončarovą. Šiems šaunuoliams konkursui padėjo pasiruošti informacinių technologijų vyr. mokytoja Anastasija Muchajeva.