,,Žiburio“ bendruomenė nuoširdžiai dėkoja už paramą (2022-12-08)

Nuo senų laikų gyvuoja tradicija baigiantis kalendoriniams metams įsivertinti rezultatus ir nepamiršti padėkoti geradariams. Tad ir mes, ,,Žiburio“ bendruomenė, norime iš visos širdies padėkoti mokyklos mokinių tėveliams, mokyklos darbuotojams ir jų artimiesiems, o ypač buvusiems žiburiečiams (jūsų parodytas dėmesys taip sušildo širdį!), atsiliepusiems į mūsų prašymą paaukoti 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio.  Kvietėme aukoti mažiesiems žiburiečiams, norintiems turėti robotikos būrelį. Tam reikėjo papildomai nupirkti ,,Lego“ konstruktorių. Jūsų paaukotais pinigais mums pavyko nupirkti penkias dėžes ,,Lego“ konstruktorių, kurie kainavo 1452, 29 eurų. Tad Jūsų dėka pradinukų svajonė išsipildė!

Ačiū Jums už gerą širdį ir bendruomeniškumą!