Sužibo pirmoji adventinio vainiko žvakutė (2022-12-05)

Kai pirma šalna pakanda  lapus ir vėjas ūžauja už lango, artėja adventas. Adventas –  tinkamiausias metas, kad patikėtume galį nusimesti senųjų metų naštą, išsižadėti paklydimų. Tai tarsi kvietimas sustoti, kad apsidairytume, ar šalia mūsų  nėra pamirštų ir nelaimingų. Keturios advento savaitės yra laukimo bei pasiruošimo artėjančioms šv. Kalėdoms  metas. Šio laikotarpio simbolis, amžinumo ir vienybės ženklas yra advento vainikas.

Kaip ir kiekvienais metais, Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė su viltimi laukia nuostabių žiemos švenčių, šiltų akimirkų. Lapkričio 28 d. mokyklos bendruomenė pradėjo adventinę kelionę, vedančią į Kalėdas. Šviesių švenčių laukimas nušvito adventinio vainiko žvakučių liepsnele - sužibo pirmoji adventinio vainiko žvakutė.