Minime Lietuvos kariuomenės dieną Kaune (2022-11-29)

Šįkart mokyklos pradinukai Lietuvos kariuomenės dieną šventė netradiciškai. 3a, 4a ir 4b klasių mokiniai su klasių vadovėmis Loreta Čižiene, Irena Gaidiene ir Renata Skukauskiene vyko į Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejų, kur dalyvavo iškilmingoje Lietuvos kariuomenės dienos minėjimo šventėje. Renginio metu pradinukus ypač sužavėjo šventinis generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus garbės būrio pasirodymas, taip pat Vyčio kryžiaus ordino vėliavos būrio šauliai. Šventinę nuotaiką kūrė karinių oro pajėgų orkestras. Mokiniai stebėjo renginį susidomėję, ypač patiko karių sinchroniškas žygiavimas ir sukiniai. Kartu su šventės dalyviais giedama Tautiška giesmė šįkart labiau suvirpino mokinių širdis.