10a klasės šešėlių spektaklis ,,Raudonkepuraitė” (2022-11-23)

Lapkričio 18d. 2a, 2b, 3a, 4a, 4b klasių mokinius džiugino dešimtokų paruoštas šešėlių spektaklis ,,Raudonkepuraitė”. Mokiniai kruopščiai ruošėsi spektakliukui: kūrė šešėlių paveikslus, piešė pasakos ,,Raudonkepuraitė” šešėlių personažus. Pastangos nenuėjo veltui. Vaidinimo pasižiūrėti atėjo daugybė pradinukų. Jų buvo tiek daug, kad kai kuriems teko įsitaisyti ant grindų. Prieš prasidedant vaidinimui, dešimtokai papasakojo pradinukams, kaip šešėlis atsiranda, kokių priemonių, sąlygų reikia, kad atsirastų šešėlis, kokia yra šešėlio fizikinė prasmė. Mažieji sužinojo, kad šešėlį galima sumažinti arba padidinti, kad seniau, kol dar nebuvo išrasti laikrodžiai, žmonės pagal daiktų metamus šešėlius matuodavo laiką, pramogoms kurdavo šešėlių spektaklis. Mokiniai šešėlio tema minė mįsles, diskutavo, ar galima pavyti savo šešėlį, o už teisingus atsakymus vaikai buvo apdovanoti prizais.

Pradinukai buvo be galo sužavėti renginiu. Dauguma jų stebėjo sceną net išsižioję, salėje aidėjo juokas. Tikimės, kad ši tetralizuota fizikos pamoka praturtino mokinių žinias ir paliko gerą įspūdį apie šešėlio egzistavimą. Ačiū mūsų mažiesiems žiūrovams!