Paminėta Tarptautinė mokytojų diena (2022-10-11)

Spalio 5-oji – Tarptautinė mokytojų diena – Visagino „Žiburio“ pagrindinėje mokykloje nuskambėjo jautriais, nuoširdžiais akordais. Šiai savivaldos dienai ne vieną savaitę intensyviai ruošėsi Mokinių taryba. Į pamokas susidomėję skubėjo ir pradinukai, ir vyresnieji. Mat tradiciškai pamokas organizavo dešimtokai, jiems talkino devintų ir aštuntų klasių mokiniai. Jaunųjų mokytojų darbą stebėję pedagogai žavėjosi tuo, kaip kruopščiai ir išradingai pamokoms buvo pasiruošta, kaip taikliai panaudotos įvairios IT galimybės. Patys jaunieji mokytojai savo darbu taip pat liko patenkinti, o keli sakėsi pagalvosiantys, ar nevertėtų jiems ateity rinktis mokytojo profesiją.

Pedagogai tą dieną sulaukė ypatingo mokinių dėmesio. Pakviesti kavos puodelio, jie ne tik žavėjosi mokinių sugebėjimu sukurti šventišką aplinką, bet ir buvo nustebinti mokinių keptais meduoliais-obuoliukais, iš medžio pagamintais padėkliukais puodeliams su skalsos linkinčiu užrašu. Jautriai skambėjo deklamuojamos eilės, ausis glostė akordeono melodija. Šventiškai nuteikė mokyklos direktorės Astos Bauraitės ir svečių – Virginijaus Andriaus Bukausko, Julijos Svidėnienės, Žanos Miltinos – parodytas dėmesys, pedagogams skirti sveikinimo žodžiai. Paskutinė mokinių surengta pamoka buvo irgi skirta mokytojams. Susirinkę į mokyklos salę, jie išmėgino savo jėgas viktorinoje, skirtoje prisiminti mokyklos istoriją, o vėliau reflektavo. Akimirksniu prabėgo puiki diena. Belieka visiems, ją organizavusiems, dar kartą padėkoti už sukurtą šventę.