Dalyvavimas Lietuvos šaulių sąjungos organizuotame renginyje ,,Visa Lietuva sportuoja“ (2022-10-04)

Rugsėjo 27 d., 12.00 val., visi 3-10 klasių mokiniai, jų tėveliai ir mokytojai buvo pakviesti susirinkti Visagino „Žiburio“ pagrindinės mokyklos kieme, kur jų laukė Lietuvos Šaulių sąjungos plk. Pr. Saladžiaus šaulių (Utenos apskr.) 9-osios rinktinės šauliai. Jie pakvietė žiburiečius dalyvauti respublikiniame renginyje „Visa Lietuva sportuoja“ ir įveikti linksmąjį kliūčių ruožą. Šios varžybos leido ir patirti nuotykių, ir susirasti naujų draugų, ir mokytis išgyvenimo gamtoje paslapčių, ir pajusti sportinės pergalės džiaugsmą.

Buvo labai malonu stebėti, kaip darniai savo vikrumą ir kitus sugebėjimus demonstravo mažųjų ir vyresniųjų klasių komandos, kurių gretose šalia mokinių startavo ir jų šeimos nariai, ir mokytojai. Na, o pasigrožėti šaulio uniforma visiems leido tą uniformą vilkintys mokyklos atstovai, susibūrę į komandas „Jaunieji šauliai“ ir „Šaulių šauliai“. Didžiavomės, kad drauge su mokyklos jaunaisiais šauliais šią uniformą vilki ir pedagogai – mokyklos direktorė A. Bauraitė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Z. Miškinytė-Mazūrienė, kūno kultūros mokytojas Fernandas Juchnevičius.

Kai kliūčių ruožas buvo įveiktas, paskelbtos komandos nugalėtojos. Trečiokų komanda ,,Bananai“ užėmė III vietą, ketvirtokai „Maži, bet stiprūs“ laimėjo II vietą, o pirmieji buvo ketvirtokai, susibūrę į komandą „Arbūzai“. Tarp vyresniųjų klasių trečią vietą užėmė aštuntokai, antri buvo „Jaunieji šauliai“, pirmąją vietą laimėjo dešimtokai – ,,Dviejų bokštų“ komanda. Mokyklai įteikta šauliško kliūčių ruožo I-osios vietos taurė.