Sudie, vasara, sveika, mokykla! (2022-09-04)

Su stebuklingais pievų drugiais, išskrendančiais paukščiais, pritylančiais miškais ir blankstančiomis pievomis nubėgo dar viena mūsų vasara. Ir taip ilgu pasidaro tų dar neseniai lepinusių karštų dienų, vaivorykščių tiltų po trumpo gaivinančio vasaros lietaus, tylios bitės ir žiogo dainos, šviesių paslaptingų vakarų, kai svajonėms atsiveria širdis. Tačiau tą akimirką, kai tariame SUDIE vasarai, suskamba rugsėjo varpeliai...

Visagino ,,Žiburio“ pagrindinės mokyklos bendruomenė išgirdo rudens šauklius ir šiandien, susirinkusi į Pirmojo skambučio šventę, drąsiai ištarė rudeniui SVEIKAS. Pasitikę šaunių pirmokėlių būrį, išklausę šiltą mokyklos direktorės Astos Bauraitės sveikinimą, susirinkusių į šventę svečių palinkėjimus, žiburiečiai pradėjo naujus mokslo metus. Mokslo ir žinių dieną skambėję prasmingi žodžiai kiekvieną padrąsino eiti paskui savo svajonę. Kelionė į mokslą visada prasideda mažais žingsneliais. Tačiau pamažu ima aiškėti tikslas, jis įkvepia, atbunda snaudusios galios, ir suvokiame, kad esame kur kas didesni, nei tarėmės esą. O tikslas ir yra galutinį terminą turinti svajonė! Taigi norint atlikti didžius dalykus, reikia sugrįžti į mokyklą, kurioje visų svajonių pradžia.

Sėkmingų naujųjų mokslo metų, žiburiečiai!