„Žalioji jungtis“ – Nordplus Junior Šiaurės ir Baltijos šalių tarptautinio bendradarbiavimo programos susitikimas (2022-09-04)

Nors naujų mokslo metų pradžios skambutis dar nenuaidėjo, bet rimti darbai jau prasidėjo – rugpjūčio 22-25 dienomis vyko Nordplus Junior finansuojamas projekto „ Žalioji jungtis“ parengiamasis susitikimas. Mokytojai iš Naukšėnų vidurinės mokyklos (Latvija), Gaja bendruomenės vidurinės mokyklos (Estija) ir mūsų mokyklos susibūrė aptarti būsimo projekto gaires, aplankė Gamtos mokyklą, esančią Aukštaitijos nacionaliniame parke, susipažino su mūsų krašto gamta bei numatė būsimo projekto veiklas.

Projekto tikslas atrasti sąsajas tarp ugdymo ir draugiško gamtai elgesio, projekto veiklomis supažindinti mokyklų bendruomenių narius su gamtos ir jos išteklių svarba istoriniame kontekste, formuoti gamtą tausojantį elgesį, mokyti rūšiuoti, perdirbti, suteikti daiktams antrą šansą, diegti tvaraus gyvenimo principus.

Susitikimo metu sukūrėme projekto gaires, numatėme veiklas ir atsakomybes. Projektas bus pateiktas vertinimui 2023 metų vasario mėnesį.