Vėl sveikiname žiburiečius – olimpiadų laimėtojus! (2022-02-28)

Visagino miesto chemijos olimpiadoje I vietą užėmė 9a klasės mokinė Marija Kaleničenko (mokyt. A. Baušytė), o 10a klasės mokinė Kotryna Bulovaitė - III vietą (mokyt. A. Baušytė). Visagino miesto biologijos olimpiadoje tarp devintokų pirmas buvo 9a klasės mokinys Laurynas Glaska, o Marija Kaleničenko užėmė III vietą (mokyt. A. Vaitkūnienė). 10a klasės mokinė Karolina Isajeva buvo dešimtokų grupėje trečia (mokyt. A. Vaitkūnienė). Vykusioje Visagino miesto fizikos olimpiadoje Marija Kaleničenko užėmė II vietą (mokyt. L. Norvaišaitė).

Miesto meninio skaitymo olimpiadoje žiburiečiai taip pat parodė puikius rezultatus. I vietą 5-8 klasių grupėje užėmė 5a klasės mokinė Emilija Galaguzaitė, III vietą laimėjo 5a klasės mokinė Aušrinė Gudaitė ir 6a klasės mokinė Beata Skukauskaitė. 9-12 klasių grupėje II vietą laimėjo 9a klasės mokinė Marija Kaleničenko. Sveikiname nugalėtojus!