Žiburiečių meninis žodis skambėjo respublikoje (2014-03-10)

Džiugu, jog šiomis savaitėmis du mūsų mokyklos mokiniai – 9b klasės mokinys Lukas Ragauskas bei 7a klasės mokinys Rokas Balčiūnas - dalyvavo respublikiniame ir regioniniame renginiuose. Vasario 22 d. Vilniuje vykusioje 15-oje tarptautinėje Vilniaus knygų mugėje Lukas Ragauskas dalyvavo K. Donelaičio ,,Metų“ skaitymuose. Simboliškai renginį pradėjo Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, o klasiko poema buvo perskaityta nuo pradžios iki galo.

Ją skaitė apie 300 žmonių, tarp kurių buvo ir mūsų Lukas!  O štai  Rokas Balčiūnas kovo 1d. vykusiame regioniniame Meninio skaitymo konkurse Širvintose Vytauto V. Landsbergio ištrauka iš ,,Rudnosiuko istorijų“ pradėjo renginį. Jo pasirodymas buvo tikrai  sėkmingas, nes Rokas užėmė III vietą!

Tokie renginiai ne tik garsina savivaldybės ir mokyklos  vardą, bet ir padeda gabiems mokiniams tobulinti savo įgūdžius.