Pažintis su naujomis knygomis (2024-04-30)

Balandžio 26 d. 4a klasės mokiniai pristatė knygas, nominuotas „Metų knygos rinkimams“ 3b klasės mokiniams. Integruota veikla paskatino mokinius sužinoti daugiau apie švenčiamą Lietuvoje Pasaulinę knygos dieną, apie Spaudos atgavimo dieną, „Metų knygos vaikams“ rinkimus. Ketvirtokai supažindino su naujausiomis knygomis „Prieš srovę. Sabiha – žuvų draugė“ ir „Koncertas turėklui“. Trečiokai aktyviai atsakinėjo į klausimus, išsakė savo nuomonę apie pristatytas knygas.

Teisingus atsakymus įvardinę mokiniai gavo prizus. Pagilinę pažinimo, komunikavimo, bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas, padėkojome bibliotekos vedėjai Loretai Leonovienei, Laimai Pranckūnienei ir Loretai Čižienei už įdomią pamoką. Tikime, kad mokiniai dar aktyviau skaitys ir lavins skaitymo įgūdžius.